Do góry

PREMIER STAFFING Z GLASGOW

Temat zamknięty
dodo51
31
dodo51 31
09.04.2006, 08:35

TO WYZYSKIWACZE Z DOBRYM BAJEREM CO DRUGIE SłOWO TO BAJER KTOS JEDZIE DO NICH PRZ4EZ GOWORK ALBO POLISHSTAFF DO PRACY TO NIECH NAPISZE DAM MU WSKAZOWKI BO MNIE PRZEKRECILI

michał
5
#123.04.2006, 12:19

pisz co wiesz natychmiast bo się tam wybieram . w dupę nie dam się nabić bo stary wyjadacz jestem ale do tych informacji dokopałem się dzisiaj

michał
5
#223.04.2006, 13:34

pisz człowieku pisz bo mam na wtorek bilet ale muszę ostrzec jeszcze jedną osobę z którą mam się spotkać na lotnisku w glasgow

Profil nieaktywny
weeges
#325.04.2006, 16:34

dobrze ci tak!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis