Do góry

roliczenia podatkowe - bo koniec roku

Temat zamknięty
mydelko
34
mydelko 34
06.04.2005, 13:33

Sluchajcie... Czy tutja trzeba sie rozliczac na koniec roku podatkowego podobnie jak w Polsce? Tj. wypelniac cos w rodzaju PIT-a i wysylas do urzedu skarbowego. Maja cos takiego? A jesli tak, to trzeba za tym biegac, czy przysylaja do domu? BO jakos tak cicho, nikt o tym na forum nie mowi, ja nic do domu nie dostalem....az mam wrazenie, ze w tym kraju nie ma czegos takiego, jak obowiazke rozliczenia ? Jak to jest?

kryska
2 819
kryska 2 819
#106.04.2005, 14:19

rozliczasz sie tylko, jak nadplaciles i chcesz, zeby Ci Inland Revenue cos zwrocilo.Inaczej nie ma potrzeby Twoj pracodawca zaplacil za ciebie podatek.Wrzuc "podatki" w wyszukiwarke, cos bylo na temat jak policzyc, czy Ci sie nalezy zwrot.

mydelko
34
mydelko 34
#206.04.2005, 14:23

oka. dzieki wielkie :)

kryska
2 819
kryska 2 819
#306.04.2005, 15:32

Tutaj: http://www.edynburg.net/edynburg_fo... GRABOS zrobil piekna wyliczanke tegorocznych podatkow, mozesz sprawdzic, czy cos Ci sie nalezy.

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#422.04.2006, 13:25

i odswiezam

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis