Sluchajcie... Czy tutja trzeba sie rozliczac na koniec roku podatkowego podobnie jak w Polsce? Tj. wypelniac cos w rodzaju PIT-a i wysylas do urzedu skarbowego. Maja cos takiego? A jesli tak, to trzeba za tym biegac, czy przysylaja do domu? BO jakos tak cicho, nikt o tym na forum nie mowi, ja nic do domu nie dostalem....az mam wrazenie, ze w tym kraju nie ma czegos takiego, jak obowiazke rozliczenia ? Jak to jest?
rozliczasz sie tylko, jak nadplaciles i chcesz, zeby Ci Inland Revenue cos zwrocilo.Inaczej nie ma potrzeby Twoj pracodawca zaplacil za ciebie podatek.Wrzuc "podatki" w wyszukiwarke, cos bylo na temat jak policzyc, czy Ci sie nalezy zwrot.
Sluchajcie... Czy tutja trzeba sie rozliczac na koniec roku podatkowego podobnie jak w Polsce? Tj. wypelniac cos w rodzaju PIT-a i wysylas do urzedu skarbowego. Maja cos takiego? A jesli tak, to trzeba za tym biegac, czy przysylaja do domu? BO jakos tak cicho, nikt o tym na forum nie mowi, ja nic do domu nie dostalem....az mam wrazenie, ze w tym kraju nie ma czegos takiego, jak obowiazke rozliczenia ? Jak to jest?