Do góry

SECURITY GUARD...

Temat zamknięty
olo
24
olo 24
17.11.2005, 01:39

SECURITY GUARD - pracuje ktoś z Was w tej branzy ?? Ciekaw jestem jak wygląda to w "realu"? Wymagania wydaje mi się spełniam,  dokumenty mam (criminal record check, diary- a propo's, świadectwa szkolne tez ma mi "przysięgły" tłumaczyć? ) ale nie wiem czy przypadkiem nie będą wymagać jeszcze czegoś- np. specjalnych badań lekarskich, odpisu aktu urodzenia lub czegoś w tym stylu. Podpowiedzcie proszę bo z Edi trudno mi juz będzie po  jakiś świstek do kraju wracać :-)))) ]


Mam jeszcze jeden powazny problem- na szkoły językowe jakoś zawsze mi dziwnie kaski brakowało ;-(( i jestem w większości samoukiem - czytam całkiem nieźle (artykuły, ksiąki itp)  słucham sporo BBC i wydaje mi się ze rozumiem język mówiony  (o ile nie nawijają za szybko :-)))) ale niestety sam mówię  źle (bierna znajomość języka). Z tego względu myślę ze mój start w nowe zycie w Szkocji nie będzie lekkim doświadczeniem (czasami trzeba pójść na ryzyko nawet jeśli  z początku będzie bolało :-)) zresztą pewnie wielu z Was miało te same przemyślenia co ja w tej chwili). Chcę się jedynie dowiedzieć czy z taką "znajomością" angielskiego mogę liczyć na jakąkolwiek pracę w security czy tez fluent english is esentional?


 

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#117.11.2005, 01:47

ja obijam się w ochronie w weekendy, kolega student też tak śpi po
nocach w jakimś biurowcu. Wymagań wielkich nie ma, doswiadczenia nie
mialem (bo i co tam umiec?:). z papierków weź zaświadczenie o
niekaralności (przetłumaczone u przysięgłego of course) i jak najwięcej
referencji - od pracodawcy, nauczyciela. ze 2 dobrze mieć (oczywiście
też tłumaczone).

perfekt inglisz nie jest wymagany, jeśli bbc i filmy rozumiesz, raczej sobie poradzisz.

olo
24
olo 24
#217.11.2005, 02:03

dzięki za tak szybką odpowiedź radnor. Ty wogóle sypiasz czasami ?? :-))) 
Kurcze referencje mam ale czy muszę tłumaczyć je u przysięgłego , czy wystarczy tylko pieczątka na angielskiej wersjj językowej ?? (sam ją napisałem bo szef oczywiście nie zna english :-))

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#317.11.2005, 02:06

sy-co robię? ;))

jeśli szef podbije angielską, to jak najbardziej. :) ale skoro możesz
napisać tam, co chcesz, podkoloryzuj trochę i postaraj się o fotel
szefa rządu. ;)

olo
24
olo 24
#417.11.2005, 02:07

aaahh i jeszcze jedno... jak tam z zapotrzebowaniem na ochronę? Ogłoszeń jest raczej sporo...
sorki ze tak męczę temat :-))

olo
24
olo 24
#517.11.2005, 02:10

sie nie martw - kolorowo jest maksymalnie (ale z klasą :-)) Jeśli rząd jest tam podobny do naszego to się nie nadaję - mam za duzy iloraz inteligencji (tzn. w normie :-))

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#617.11.2005, 02:14

to moja 3 praca w ochronie.. z pierwszej nas (mnie i kumpla) wylali za
spanie smacznie w sobotnie popołudnie na przeciw okna biura jakiegoś
bossa :)), w ciągu tygodnia mielismy drugą. kiepska była, to znów
zmieniłem, więc sam widzisz. :))

olo
24
olo 24
#717.11.2005, 02:25

lejesz miód na me serce :)) zalatuję... oczywiście samolotem :) do Edi 30 listopada i szczerze powiedziawszy troszkę liczę na jakieś security na początek :) Naprawdę dodałeś mi otuchy- bo wiadomo mam pewne obawy przed wyjazdemm...
Jeszcze raz dzięki radnor- masz u mnie małe piwo albo duzą oranzadę :)

ania
55
ania 55
#817.11.2005, 07:43

Panowie napiszcie gdzie szukaliscie pracy w ochronie, bezposrednio w  firmach czy w agencjach?

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#917.11.2005, 09:24

JobCenter only, a ostatnia przez przypadek (spotkałem w pracy supervisora z innej firmy).

T.F.
585
T.F. 585
#1017.11.2005, 14:06

radnor: - mozesz sie ze mna skontaktowac na e-maila ? Mam kilka pytan do Ciebie.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis