WitamPisze ten temat z uwagi na planowany przeze mnie wyjazd do Edynburga pod koniec czerwca. W Polsce studiuje informatyke i postanowilem troche dorobic do stypendium. Czytalem duzo waszych opinii o pracy w tym miescie i szukam ofert równiez w innych mediach :). Postanwilem jeszcze liczyc na lud szczescia i spróbowac tutaj. MIANOWICIE: Jesli ktos z jakis powodów chcialby mnie zatrudnic lub zaoferowac mi jakas prace bede zobowiazany. Nie chce jechac zupelnie w ciemno. UWAGA: Prosze o jedno, NIE PISZCIE zdan typy, ze nie chce mi sie nic robic, czekam na okazje, az do mnie sama przyjdzie, jak wszyscy Polacy!! Szuakm pracy w róznych miejscach, nie tylko tutaj przez ten temat, jesli masz zamiar sie wysmiewac i kpic z tego to zalóz sobie oddzielny temat na to i tam to rób !!!! Marek K.[email protected]
WitamPisze ten temat z uwagi na planowany przeze mnie wyjazd do Edynburga pod koniec czerwca. W Polsce studiuje informatyke i postanowilem troche dorobic do stypendium. Czytalem duzo waszych opinii o pracy w tym miescie i szukam ofert równiez w innych mediach :). Postanwilem jeszcze liczyc na lud szczescia i spróbowac tutaj. MIANOWICIE: Jesli ktos z jakis powodów chcialby mnie zatrudnic lub zaoferowac mi jakas prace bede zobowiazany. Nie chce jechac zupelnie w ciemno. UWAGA: Prosze o jedno, NIE PISZCIE zdan typy, ze nie chce mi sie nic robic, czekam na okazje, az do mnie sama przyjdzie, jak wszyscy Polacy!! Szuakm pracy w róznych miejscach, nie tylko tutaj przez ten temat, jesli masz zamiar sie wysmiewac i kpic z tego to zalóz sobie oddzielny temat na to i tam to rób !!!! Marek K.[email protected]