Do góry

Witam Potrzebuje odrobine naprowadzenia...

Temat zamknięty
Wojtek
14
Wojtek 14
23.03.2006, 20:39

Witam!! Mija tydzien od kad przybylem wraz z znajomym do Peterhead. Niestety miasto stoi poniewaz wstrzymano polowy ryb:( w Frasenburgu wszelkie fabryki mocno oblegane i rowniez nie ma pracy.


Prosze o naprowadzenie na agencje pracy w Aberdeean, gdyz znalazlem jedynie jedna na Union St., licze na telefony do agencji pracy, ludzi kotrzy moga pomoc. Mamy 26 lat wyksztalcenie wyzsze jednak naturalnie na poczatku szukamy jakiejkolwiek pracy i pomocy. Gdzie spotykaja sie polacy w Aberdeen?


Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.


[email protected]


tel: 07724548827

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis