Witam!! Mija tydzien od kad przybylem wraz z znajomym do Peterhead. Niestety miasto stoi poniewaz wstrzymano polowy ryb:( w Frasenburgu wszelkie fabryki mocno oblegane i rowniez nie ma pracy.
Prosze o naprowadzenie na agencje pracy w Aberdeean, gdyz znalazlem jedynie jedna na Union St., licze na telefony do agencji pracy, ludzi kotrzy moga pomoc. Mamy 26 lat wyksztalcenie wyzsze jednak naturalnie na poczatku szukamy jakiejkolwiek pracy i pomocy. Gdzie spotykaja sie polacy w Aberdeen?
Witam!! Mija tydzien od kad przybylem wraz z znajomym do Peterhead. Niestety miasto stoi poniewaz wstrzymano polowy ryb:( w Frasenburgu wszelkie fabryki mocno oblegane i rowniez nie ma pracy.
Prosze o naprowadzenie na agencje pracy w Aberdeean, gdyz znalazlem jedynie jedna na Union St., licze na telefony do agencji pracy, ludzi kotrzy moga pomoc. Mamy 26 lat wyksztalcenie wyzsze jednak naturalnie na poczatku szukamy jakiejkolwiek pracy i pomocy. Gdzie spotykaja sie polacy w Aberdeen?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.
[email protected]
tel: 07724548827