Jesli w kontrakcie nie jest to zawarte to prawo mowi o jedno tygodniowym wypowiedzeniu. Jesli w kontrakcie masz napisane np: 4 tygodnie to i tak mozesz dac jedno tygodniowe, a pracodawca nie moze dac Ci negatywnych referencji( moze tylko napisac, ze dales wypowiedzenie pozniej niz bylo w kontrakcie). Jesli pracodawca da Ci zle referencje a nie moze tego udowodnic(np: nagana wpisana w dokumenty pracy lub pisemnym upomnieniem - wszystko pod nadzorem HR) mozna od niego zadac odszkodowania( na ogol ok. 10 000 funtow). Pozdrawiam ;)))
jak to sie ma w uk jesli pracujemy normlanie na kontrakt na czas neiokreslony part lub full i no chcemy zmienic prace jak najlepiej to rozegrac jaki jest okres wypowiedzenia bo w kontrakcie nei moge znalezc czy moze jest to regulowane ustawowo?
nie chce palic mostow albo dostac "referencji" wiec che wiedziec jak sie za jakis czas do tego zabrac ...
thx