nie wiem, czy Ci się to przyda, bo to relacja z wyprawy nieco innego rodzaju... Ale zawsze można przeczytać, czy obczaić fotki:http://knsa.info/turcja.php
wiem, ze sa google:), ale przeczytalam, co nieco, posprawdzalam, na roznych stronach iiiiiiiiiiiiiiii opinie sa podzielone, moze ktos mnie przekona:))))))))))), pliz, grecja czy cypr, zalezy nam na familijnych, ale rozrywkowych, w nocy, wakacjach:)no i czy w pazdzierniku, nie bedzie za zimno?, moze ktos udzieli mi informacji z pierwszej reki, byloby , milo:)
Byłem w Turcji w 2007 roku na wczasach z dziecmi , leciałem z edi , płaci się około 7 funtóf za wize wjazdową , jast gorąco i nie drogo , jeżeli chodzi o klimat to zależy gdzie się leci , ale Turcja do zimnych krajów nie nalezy , jak potrzebujecie więcej informacji to piszcie na profil
ja bylam w zeszlym roku w Turcji z dzieckiem. polecielismy pod koniec czerwca - bylo goracoooo!!!- wiec mysle ze wrzesien- pazdziernik powinien byc lepszy :)z dzieckiem nie bylo zadnych problemow , poza tym, ze trzeba uwazac by sie nie przegrzac- co zreszta dotyczy nie tylko dzieci; ale bylismy w hotelu, gdzie bylo kilka basenow, wiec prawie caly czas spedzilismy w wodzie ;) no i trzeba pamietac o myciu owocow, a woda do picia tylko z butelek, nie z kranu
Interesują mnie opinie na temat wakacji w Turcji. Był ktoś wiosną, z dziećmi? Piszcie, jeśli byliście