no zgadza sie, zakochany jestem we v-kach narzaie mialem tylko tl 97 rok , która poza kurewsko mocnym silnikiem(waldliwym) duzo placym)10l/100km)tez była niewygodna i jako motocykl w tej ceniejezdzilem nia w 2001wszym) naprawde nie byla zła.....poza tym ze sie zatarła (wadliwy wtrysk, niedogrzewanie silnika. owalne tloki- rosł mi poziom oleju w misce....) natomiast vtr- to rolls royce, najdrozszy przecinak hondy w tych czasach i ogólnie....., z walorów vki zdaje sobie sprawe, moment moment moment..... kurde mialem okazje kupic w ostatnie wakacje sp2 , porysowaną tą z oryginalnym power comanderem , chyba nicki hayden replica czy cóś , dałem dupy i poszła btw z anglii była...
Danzig TL to byl zbyt duzy krok dla Suzuki.Chciel cos zrobic na sile a nie mieli doswiadczenia i zbyt duzo dziwnych pomyslow.
SP1 jest dzieckiem bezawaryjnej Firestorm.
TL to nowy twor.Tylny amor miekl podczas jazdy bo sie grzal od tylnego cylindra,silnik wybuchal,zacieral sie,przedni upside down zygal olejem,silnik tez ciekl.Suzuki najchetniej zapomnialo by o modelu tlr i tls...
Honda poprosila HRC o stworzenie motocykla do wygrywania,HRC wzielo Vke,przkonstuowali 95% silnika i oddali im sprzet do panowania ale cos kosztem czegos.
SP1,2 byly tak drogie i bezawaryjne ze Honda nie czerpala wystarczajacych profitow.Malo ludzi kupowalo SP,malo czesci zamiennych bo nic sie nie psulo.
To motocykl dla konesera,zawsze bedzie tym do czego byla stworzona a ceny zawsze beda wyzsze jak za duzo nowsze ale pozbawione harakteru i jaj rzedowe przecinaki.
Czasami mam tak ze jedziemy i ktos kto sie zna na motocyklach oglada moja SP gdzie dookola kilka innych duzo agresywniej wygladajacych nowych scigaczy. Ktos kto wie co to za motocykl.SP1,2 zniszczyla panowanie Ducati,odlala sie na nich i oplula.
TL to tez Vka ,jezdzilem nia ale to jakby liga podworkowa/FC Barcelona w zestawieniu doVTR SP.
To fakt,aczkolwiek czasami niektore modele hond maja jakis tam mankament,pierdolek nie taki jak byc powinien.
Np.w firestormie notorycznie padaly regulatory napiecia.Byl zalany guma i sie grzal i topil.Zaczeli sprzedawac zamienniki z radiatorem.
W nowych Bladych bieze olej dopoki nie wymieni sie pierscieni.Drobne szczegoly ale gdzies tam ukryte sa.
A w ten diabelskiej SP nie mam do czego sie przyjebac chocbym chcial.
Mo moze do tego ze HRC KIT nie kosztuje tyle co ciastka z Asdy:)
#607 zgadza sie rama tak sie grzała jak cholera, łopatka sie tak rozstrajała, ze początkowo nie wiedzialem o co biega, wiedzialem o tej mozliwosci ale nie sadziłem ze az tak, silnik jak mówisz ciekł jak cholera(chujowe uszczelnienie dekla, cos a rodzaju oringowej uszczelki wcisnietej w wyzłobienie w deklu, chuja to uszczelniało) wystarzyło poł godziny nie schodzic ponizej dwustu, zeby krew tryskał,.... ja rozumiem ze tl 1000s to mega awaryjny motocykl( na allegro mozna takiego za 6000zł wyrwac, w uk jeszcze taniej pewnie) ale brutalnego oddawania mocy nie mozna było mu odmówic kumpel miał firestorma 97 to zostawał w tyle, z tym ze jak moja tlka juz czesciowo rozeszła sie na wszystkie strony swiata to vtrka cały czas bujała sobie sliczna ładna i dudniąca.
Zalezy do czego najlepszym ale jak dla mnie osobiscie to tak.Turystyk powie ze nie.
Mam test czterech najlepszych motocykli w swojej "kategori" SP1,Ducati 1098s,bo drogowo wyszedl ponoc lepiej jak DESMOSEDICI z motoGP,GSXR750 '09 bo ponoc lepszy na drogi od 1000ca ,aprilia rsv factory bo Vka 1000.
I SP1 wygrala.Tylko Ducat byl lepszy na torze ale kosztuje 16.500£ a SP1 3500 i stwierdzili ze gdyby za roznice w cenie ducat/SP1 pozagracac SP1 to ona by byla szybsza od wlocha na torze.
Ale tak jak mowie.Jeden lubi sport drugi nogami do przodu dudni na zlotach HD
mam kumpla , który od zawsze naprawia motocykle , nie jakis tam kowal tylko konkretny typ z konkretnym sprzętem( sam sobie złozył 300kM gsxr1100 mierzone na gumie;)) , mówił mi ze na dłuzszą perspektywe czasu nowe cbr1000rr to padaka 900rr trwalsze , podobno aluminiowo-podobne tuleje cylindryczne nowe blady mają....
Tak.Mam PC3.Do 3tys troche sie zmulila (ale tylko bez bufflerow) i zbiera sie jak nowaR1 ale powyzej 3400 jest silny strzal mocy.Na bafflerach albo kumpla Lasery Duo Techy idzie plynnie.
To przez to ze stracila podcisnienie.
Na hamowni w YPE ponoc wykrecaja dobre moce takze oddam im niech sie pobawia :)
A pod koniec sezonu jak zawsze rozbiore ja w drobny mak na kawalku i zrobie jej airbox z carbonu.Doda ponoc 11KM.
Teraz za pozno.Sezon w pelni i ulice robia sie pelne od moto wiec nic nie kombinuje z dolotem poki co bo to z dwa tyg.bez moto :(
Taki jest oryginalny...
http://www.youtube.com/watch?v=LZuw...
A tunningowy jest ddddduzo wiekszy,szyna wtryskiwaczy jest wewnatrz a nie pod airboxem,sam airbox jest pojemniejszy i nie ma zawirowan powietrza wiec silnik oddycha pelnymi plucami
Tu jest zdjecie dolnej polowy juz zainstalowanego w rame.Gorna jest przyklejona do baku i jak nakladass bak to sie lacza i jest jedna wielka przestrzen dla powierza wpadajacego pod cisnieniem bez zawirowan.
http://mysite.verizon.net/vze3r7qr/...
Plany, nadzieje oczekiwania i takie luzne gadki.
Ja planuje zrobic duze prawko, pozbyc sie zalem motorynki, dokonac zakupu Suzuki GSR600 K7 i troche polatac po wsi, ewentualnie wycieczka, no np do Lake District.
Jak tam u was?