Do góry

Szczesliwi posiadacze... ;-)

Temat zamknięty
Sspidersky
Admin grupy
790
12.08.2010, 00:59

Kto z was posiada jakie psiska - male, duze, wystawowe, skundlone ;) Chwalcie sie wszyscy :))
Mozemy dzielic sie wszystkimi spostrzezeniami, watpliwosciami, dot. kupna psa, wyboru rasy, karmienia, zachowan itd. , itd. , itd. ;))
Ja jestem bardzo dumna i przeszczesliwa posiadaczka nierodowodowego American Staffordshire Terrier'a , widocznego na zalaczonym obrazku :)
Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam, Magda ;)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#21110.07.2012, 20:07

Za 50£ to oddac bo miesieczny zapas karmy tez daje ta osoba. No jest piekny piesek moja babcia zawsze kochala owczarki niemieckie miala dwa mylnie je nazywala owczarki alzackie... Z tego co wiem nie ma takiej rasy.

Ironiaaa
51
#21210.07.2012, 20:08

Sspidersky piekna suczka! Lubie takie psy ktore widac. Moje przy okazji slychac (jak kazdego owczarka niestety) ;)
Jesli chodzi o siersciuche chlopakow to jak nie ma blota (wiem.. to sie zadko zdaza) to latwiejszy w utrzymaniu jest Draco - dlugowlosy. Jednak jak jest taka pogoda jak teraz to bloto skleja siersc, robia sie koltuny i trzeba go myc, plukac, pryskac odzywka i czesac... Za to siersc + dom i jego utrzymanie to wygrywa w wyscigu o najwieksze utrapienie siersc Scouta - krotkowlosy - jest twarda i wbija sie we wszystkie ubrania, obicie kanapy, koce i dywany...
Na 3 sie juz nie pisze, przynajmniej nie teraz i tak bedzie mi ciezko i bede miala wyrzuty sumienia bo od wrzesnia studia zaczynam i chlopaki beda ze mna spedzac mniej czasu. Chociaz nie ukrywam, ze chcialabym kiedys porzadnego psa pracujacego. Draco ma dysplazje wiec nie moge z nim trenowac tak jak bym chciala, a Scout przez to ze mial "trudne dziecinstwo" nie nadaje sie do pracy na rekawie...

Ironiaaa
51
#21310.07.2012, 20:11

Scott_David tutaj uzywa sie nazwy Alsatian dosyc czesto. Uzywac tego zaczeli po wojnie kiedy wszystko co niemieckie zle sie kojarzylo. Tak juz zostalo. Do tego wszystkiego obywatelom UK wydaje sie ze owczarek alzacki to taki z dluga sierscia, a niemiecki to ten z krotka... Juz mi sie nie chce ludziom tlumaczyc ze to dokladnie to samo ;)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#21410.07.2012, 20:14

Moja babcia uzywal tej nazwy w PL no ale bylo to jakos w latach 50 kiedy mieli pierszego owczarka niemieckiego.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#21510.07.2012, 20:34

mój też tak gada

mojra
5 376
mojra 5 376
#21610.07.2012, 20:54

Haaahhh hhha ha,chabrowa!
Komunikat z ostatniej chwili:zaryzykowalam z ziemniaczanym puree,wlasciwie ziemniaczano-marchewkowym i polalam to gulaszem z serc.Smakowalo,a jakze!...mijaja juz 2 godziny i zadnych sensacji zoladkowych nie ma:)Fakt,ze proporcje pyrow do miecha byly 1:10...

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#21710.07.2012, 20:56
DiAmEnCiK1
816
#21805.12.2012, 21:48

Witam ja mam pieska rasy jack rusell parson .cudowny piesek ..:-)bardzo aktywny
Wspaniały piesek.=D

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#21905.12.2012, 21:54

Diamencik będziesz bardzo zadowolona z niego, Jacki są bardzo wesołe i nieustannie lubią ruch;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#22005.12.2012, 21:55

ps wrzuć fotkę jakąś

DiAmEnCiK1
816
#22105.12.2012, 21:57

Chrabowa wiem ..ze są ruchliwe moja mala bryka jak szalona po plaży i parku ..zabawkami się bawi piłkę przynosi takie mądre te psy ..ahh najukochansze ..a jak śpi w łóżku zemna identycznie jak ja z glowa na podusi.:-Dtez masz jacka

DiAmEnCiK1
816
#22205.12.2012, 21:59

Napewno wrzucę =D teraz nimam jak

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#22305.12.2012, 22:03

Tak czarnego odmiana amerykańska
i amstaffa

DiAmEnCiK1
816
#22405.12.2012, 22:07

O to super długo masz go ..moja juz rok ma ,,
Ale nie powiem ze psy takie muszą być od małego uczone bo gryzliwe są wszystko by zjadły nawet buty a juz nie mowie o skarpetkach hehe miałam na początku problem ze wszystko mi gryzła ..ale po czasie się uspokojila..

DiAmEnCiK1
816
#22505.12.2012, 22:09

Dużo Polaków tu gdzie mieszkam maja Jack rusella teriera moja inna bo wysoka i szczupła ..
Chwala te psy ogólnie ludzie ..i maja dobra opinie .

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#22605.12.2012, 22:11

Mój też jest Parson i ma długie łapki, ma 3 lata

DiAmEnCiK1
816
#22705.12.2012, 22:14

O to super.

DiAmEnCiK1
816
#22805.12.2012, 22:18

moja rok ma..

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#22905.12.2012, 22:31

chabrowa
#226 | Dziś - 22:11
Mój też jest Parson i ma długie łapki, ma 3 lata
__________________________

Na cholerę mu długie łapki?
Takie marnotrawstwo łapek... zrób z tym coś. :/

xlady
2 676
xlady 2 676
#23005.12.2012, 22:31

Chronicie jakoś łapki psów teraz ? Moja po 15 minutach spierniczała do domu, a futro ma jak miś :D

Sspidersky
Admin grupy
790
#23105.12.2012, 22:38

Moj pies na razie nie narzeka. W zeszlym roku zimy nie bylo, a 2 lata temu byla malutka, mroz dawal o sobie znac i piszczala, wiec smarowalam jej lapy kilka razy.

DiAmEnCiK1
816
#23205.12.2012, 22:55

zimno wlasnie moja tez za bardzo niechce wychodzic bo w lapki jej zimno jest ..kupilam jej sweterek cieplutki ale w lapki marznie

DiAmEnCiK1
816
#23305.12.2012, 22:59

niewiem jak w pl bedzie jest o wiele zimniej jak w irlandi ,mysle ze az tak zle nie bedzie ..chyba ze bede musiala latac do weta po masci

Sspidersky
Admin grupy
790
#23406.12.2012, 00:10

W zoologicznym bez problemu dostaniesz krem do lap. Mnie zdarzalo sie i zwyklym nivea lub wazelina nawet, jak nic lepszego pod reka nie bylo.

DiAmEnCiK1
816
#23506.12.2012, 00:15

no tez racja po co zaraz do weta leciec..

xlady
2 676
xlady 2 676
#23606.12.2012, 02:39

My jedziemy do Pl właśnie i już myślę o jakichś butach dla mojego futra, ona za delikatna na zimę i mróz. Jak działają te kremy, tzn w jaki sposób chronią łapy psa przed mrozem ?

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#23706.12.2012, 07:08

Myślałam kiedyś o jakiejś derce dla piesa, co by mu grzbiet nie marzł, ale on jest zahartowany lubi zimę i mu śnieg nie przeszkadza.
Drugi psiak ma dopiero 3 m-ce więc może dostanie coś wełnianego na łapy;)

@Esha

No ma takie długie, od urodzenia;)

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#23812.03.2013, 15:50

[IMG]http://imageshack.us/a/img202/8500/dsc0409z.jpg[/IMG]

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#23912.03.2013, 15:51

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc0409z.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img202/8500/dsc0409z.th.jpg[/IMG][/URL]

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#24012.03.2013, 15:51

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis