Do góry

Szczesliwi posiadacze... ;-)

Temat zamknięty
Sspidersky
Admin grupy
790
12.08.2010, 00:59

Kto z was posiada jakie psiska - male, duze, wystawowe, skundlone ;) Chwalcie sie wszyscy :))
Mozemy dzielic sie wszystkimi spostrzezeniami, watpliwosciami, dot. kupna psa, wyboru rasy, karmienia, zachowan itd. , itd. , itd. ;))
Ja jestem bardzo dumna i przeszczesliwa posiadaczka nierodowodowego American Staffordshire Terrier'a , widocznego na zalaczonym obrazku :)
Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam, Magda ;)

mojra
5 376
mojra 5 376
#18109.07.2012, 21:21

No wiecie???Az sprobuje mu dodac odrobine do michy....nie jestem konserwatywna,uwazam,ze pokutujace mity nalezy obalac...po prostu stara szkola nt.zywienia psow mowi co innego!

dorocina
9 811
dorocina 9 811
#18209.07.2012, 21:22

tak normalnie to jada puszki, ale często dojada coś, co zostaje z obiadu; Pani weterynarz zachwyciła się najpierw jego wyglądem (że śliczna sierść, błyszcząca i gęsta), a później, gdy usłyszała, że jada ludzką strawę, wykrzyknęła ze zgrozą - "nie dawać psu ludzkiego jedzenia!"; Dupa tam, daję nadal :)

mojra
5 376
mojra 5 376
#18309.07.2012, 21:24

Zapewne chodzi o nadmiar przypraw w strawie dla dwunoznych,ale ja tez zauwazylam,ze psiaki lubia posolone,dosmaczone....:)

mojra
5 376
mojra 5 376
#18409.07.2012, 21:28

Poza tym lubia wszystko,co my wkladamy do jamy gebowej...taka prawda...i te ich oczy wtedy...i wyraz twarzy.....wiecznie glodnej,skrzywdzonej.....:)

Sspidersky
Admin grupy
790
#18509.07.2012, 21:28

Ja nie jestem za ziemniakami dla psa ogolnie. Nie uwazam, zeby mialy wartosci odzywcze, szczegolnie biorac pod uwage dobre psie karmy. Natomiast lituje sie nad nia tak, jak pisalam, raz na 1.5 miesiaca i wrzuce jej takie 2 lyzki, ktore mi zostana. Szczesliwa jest potem, jak nigdy :D I gazy puszcza taaaaaaaaaaaaaaaaakie.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18609.07.2012, 21:29

Coz moj to by wszystko wciagnol z tego co widzi ze my na talerzu mamy. Pewnie mysli ze jest tez czlowiekiem :P Czaesm zreszta sie tak zachowuje nawet.

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#18709.07.2012, 21:30

Oj gazy to zawsze Perun zapusci w najlepszym momecie :P Kiedy sa jakcys goscie itd. Ale to pewnie z nerwow i ekscytacji.

mojra
5 376
mojra 5 376
#18809.07.2012, 21:31

Taaaaaaa!To prawda z tymi bakami z zazdrosci!

mojra
5 376
mojra 5 376
#18909.07.2012, 21:33

Tzn.z checi zwrocenia na siebie uwagi!

mojra
5 376
mojra 5 376
#19009.07.2012, 21:37

Mozna by tak bez przerwy pisac o tych naszych szczesciach,ale od czasu do czasu trzeba z nimi rowniez wyjsc....Do milego!

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19109.07.2012, 21:39

No tu mojeju wyszlo niesamowicie zwrocenie uwagi na siebie... LOL

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19209.07.2012, 21:40
mojra
5 376
mojra 5 376
#19309.07.2012, 21:43

O ja p******e,Scott!!!!!!!!!!
Zdaje sobie sprawe,ze moj jest rozpuszczony jak dziadowski bicz,ale Ty to juz przesadziles hhhha haaa hhha ha!

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19409.07.2012, 21:46

No no jak sie na niego spojrze odpwoiednio to sam wie gdzie jego miejsce i schodzi. Nie wiem dlaczego tak wlazl na ten stol w zasadzie. Bo przeciez twrdziej na nim lezec niz na podlodze nawet.

mojra
5 376
mojra 5 376
#19509.07.2012, 21:51

Ale za to na widoku!

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19609.07.2012, 21:55

No tak na widoku to na pewno :)

mojra
5 376
mojra 5 376
#19709.07.2012, 22:02

sliczny bryndelek,az sie zastanawiam,czy nie jest krewnym mojego Uziego

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#19809.07.2012, 23:02

Moj z Livingstone ze mna przyjechal :)

Ironiaaa
51
#19910.07.2012, 13:37

No to zeby nie byc gorszym i moich chlopakow pokaze

Draco w chwili obecnej 18 miesiecy

Scout nasz przygarniety w chwili obecnej 19 miesiecy

I chlopaki razem

I tak dodatkowo to moi tez sa na surowej diecie, ale bez wypelniaczy.

fiftypens
8 510
fiftypens 8 510
#20010.07.2012, 14:19

Pies na stole to już dno. I później żrecie z tego stołu? Co za wiocha.

Sspidersky
Admin grupy
790
#20110.07.2012, 18:26

Ironia zakochalam sie w Twoim Draco, jest cudowny!! Scout tez fajny, ale jesli o owczarki chodzi, to dlugowlose sa u mnie na pierwszym miejscu. czuje zazdrosc ;p

Sspidersky
Admin grupy
790
#20210.07.2012, 18:32

A to moja dziewczynka na imprezie :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#20310.07.2012, 18:40

Roti ;) To moj kilka lat temu :)

Image and video hosting by TinyPic" />

Sspidersky
Admin grupy
790
#20410.07.2012, 19:07

a to bydle... moja ma 1,5 roku to tez szczeniacko wyglada. :)

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#20510.07.2012, 19:13

Na tej fotce on mial jakies 18 do 2 lat jak dpobrze pamietam zdjecie z 2001 roku

mojra
5 376
mojra 5 376
#20610.07.2012, 19:41

Piekne mielismy i mamy te bydlatka!

mojra
5 376
mojra 5 376
#20710.07.2012, 19:43

Ironiaaa ma wiecej roboty z czesaniem,oj mialam ci ja dlugowlosego owczarza...

mojra
5 376
mojra 5 376
#20810.07.2012, 19:45

fiftypens!Oni nie jedza z tego stolu,na tym tylko psy podaja!

Scott_David
4 693
Scott_David 4 693
#20910.07.2012, 19:48

prawda jest taka ze ten stol sluzy tylko do laptopa i klawiatury od iMaca...

Sspidersky
Admin grupy
790
#21010.07.2012, 19:49

tak Scott z tym ze suki sa jednak zawsze mniejsze/drobniejsze niz samce. Ironiaaa taaaaak, musi pielegnowac, ale i tak jej zazdroszcze!
Ps. Pieknego psiaka na emito ktos z Gla chce oddac/sprzedac: http://www.emito.net/ogloszenia/Gla... Moze Ironia chetna na 3go? :D

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis