Do góry

CALDER

Temat zamknięty
niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
12.12.2008, 12:37

Może to dość infantylny temat aczkolwiek zastanawia mnie ilu was mieszka w tak oddzielonej części miasta Edinburgh i jakie są wasze opinie
:-)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#369113.05.2010, 00:38

my tzn ja i pare osobmam nazwiskami walic? he he nikt z calderowa a jedna osobe z tej wyprawy na bank znasz hi hi hi grill sie odbyl bylo troszku zzzzimno he he ale wesolo zdjec nie zamieszcze jak cos na bank poinformuje za wczasu o nastepnymz dokladna data miejscem pasiba? no buziaczki ogoreczki kofane a ty laciek daj znac co i jak ciao

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#369319.05.2010, 12:57

ibejbe zabrali Twój pojazd :D Ale sie chłopaki męczyli buahaha

Profil nieaktywny
mlodybod
#369420.05.2010, 12:34

chodzi Ci o tego rozdupconego granatowego nissana ;D spod 31 hehe

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#369520.05.2010, 23:08
niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#369620.05.2010, 23:09

a ty kurna kto ? he he he

Profil nieaktywny
mlodybod
#369721.05.2010, 21:38

świeży lokator w Marianowej rezydencji ;)

bladteth
1 620
bladteth 1 620
#369821.05.2010, 22:34

Kroi się jakiś grill czy inne spotkanie w ten weekend?

feldzensztajn
150
#369922.05.2010, 19:20

no właśnie??

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#370023.05.2010, 12:11

u la la pozdrawiamy marianowego lokatora hi hi hi a co do vrilla proponuje przyszly tydzien co wy na to bladeth miejscowke juz znasz he he buziami ja lece wracam na slonce ;)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#370123.05.2010, 12:12

grilla mialo byc ;)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#370202.06.2010, 20:38

AMEN!!!!!

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#370331.08.2010, 19:52

siema :)

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#370431.08.2010, 19:55

helołłłłłłłłłłłłłłłłł ;)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#370503.09.2010, 12:29

chyba wszyscy poumierali :D

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#370606.06.2013, 12:32

PUK PUK KSZ KSZ Czy ktoś tu jeszcze żyje ? :P

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#370717.06.2013, 09:20

Niewytrzymam a Ty zyjesz? ;)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#370817.06.2013, 14:19

jeszcze zyje :P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#370917.06.2013, 15:11

Te, niewytrzymam, nie ściemniaj, że mieszkasz na Calder. ;)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#371017.06.2013, 18:10

he he juz nie :-) ale mieszkałam :-)

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#371117.06.2013, 19:13

A moze tesknisz za Calder niewytrzymam?! ;)

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#371217.06.2013, 20:02

he he czasami za niektórymi sytuacjami może troszkę :P

  • 1
  • z
  • 124

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis