my tzn ja i pare osobmam nazwiskami walic? he he nikt z calderowa a jedna osobe z tej wyprawy na bank znasz hi hi hi grill sie odbyl bylo troszku zzzzimno he he ale wesolo zdjec nie zamieszcze jak cos na bank poinformuje za wczasu o nastepnymz dokladna data miejscem pasiba? no buziaczki ogoreczki kofane a ty laciek daj znac co i jak ciao
Może to dość infantylny temat aczkolwiek zastanawia mnie ilu was mieszka w tak oddzielonej części miasta Edinburgh i jakie są wasze opinie
:-)