W Edynburgu jest polska druzyna, ktora wspolprowadze z kolega. Nazywamy sie Edinburgh Soldier Bears i gramy w drugiej dywizji Lothian League...grozi nam awans do pierwszej.
Cheerleaderow nie mamy i miec nie bedziemy na tym etapie. Niemniej jednak zapraszamy na mecze pokibicowac!
http://lothian.leaguerepublic.com/l...
Szukajcie nas na Facebooku :)
Edinburgh Soldier Bears poszukują trenera. Jeżeli jesteś entuzjastą/ką koszykówki i dostepny/a w poniedziałki, środy i piątki prosimy daj nam znać. Jesteśmy zmotywowaną grupą przyjaciół stawiającą dobrą atmosferę w drużynie na pierwszym miejscu. Nie oczekujemy zdolności Phila Jacksona ale potrzebujemy kogoś kto pomoże wprowadzić więcej organizacji do naszej gry.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a i masz pytania prosimy odezwij się pod:
[email protected]
https://www.facebook.com/EdinburghS...
(JC)
-----------------------------------------
Edinburgh Soldier Bears are looking for a coach. If you are enthusiastic about basketball and free on Mondays, Wednesdays and Fridays please let us know. We are very motivated bunch of friends valuing a good atmosphere in the team. We do not expect you to be Phil Jackson but we need someone who will help us adding more organisation to our game.
If you are interested and have questions please give us a shout at:
[email protected]
(JC)