Do góry

Edinburgh Soldier Bears poszukują trenera!

Temat zamknięty
Elmo
21
Elmo 21
05.10.2013, 00:57

Edinburgh Soldier Bears poszukują trenera. Jeżeli jesteś entuzjastą/ką koszykówki i dostepny/a w poniedziałki, środy i piątki prosimy daj nam znać. Jesteśmy zmotywowaną grupą przyjaciół stawiającą dobrą atmosferę w drużynie na pierwszym miejscu. Nie oczekujemy zdolności Phila Jacksona ale potrzebujemy kogoś kto pomoże wprowadzić więcej organizacji do naszej gry.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i masz pytania prosimy odezwij się pod:

[email protected]

https://www.facebook.com/EdinburghS...

(JC)

-----------------------------------------

Edinburgh Soldier Bears are looking for a coach. If you are enthusiastic about basketball and free on Mondays, Wednesdays and Fridays please let us know. We are very motivated bunch of friends valuing a good atmosphere in the team. We do not expect you to be Phil Jackson but we need someone who will help us adding more organisation to our game.

If you are interested and have questions please give us a shout at:
[email protected]

(JC)

Elmo
21
Elmo 21
#119.12.2013, 13:16

Wciaz nikt sie nie znalazl :/

sparks
21
sparks 21
#222.12.2013, 20:58

Edinburgh Soldier Bears a moze macie kontakt do kobiecych druzyn koszykowki, czysto rekreacyjnej :) ?

Elmo
21
Elmo 21
#323.12.2013, 12:30

Slyszalem o jednej jedynie, przyznam sie bez 20 batow w piety! Bodajze nazywaja sie Polonia Feniks (phoenix?) ale nie stacjonuja w Edku. Rowniez slyszalem, ze pare dziewczyn przychodzilo pograc na Drummond kiedys. Czasem ludzie po prostu ida pograc w mieszanych skladow na outdoor :)

Elmo
21
Elmo 21
#423.12.2013, 12:31

Zawsze mozna zalozyc swoja tak jak my :)

Elmo
21
Elmo 21
#524.12.2013, 23:47

Jak beda chetne to zalozymy zenska sekcje ESB :)

sparks
21
sparks 21
#627.12.2013, 18:00

Ja bardzo chetnie, pierwsza w kolejce moge stanac :). Kiedys juz probowalam zakladac temat na emito ale nie bylo zainteresowanych pan ... Moze jeszcze raz sprobuje :)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#727.12.2013, 18:19

a macie już cheerleaderów?

Elmo
21
Elmo 21
#822.01.2014, 11:08

W Edynburgu jest polska druzyna, ktora wspolprowadze z kolega. Nazywamy sie Edinburgh Soldier Bears i gramy w drugiej dywizji Lothian League...grozi nam awans do pierwszej.

Cheerleaderow nie mamy i miec nie bedziemy na tym etapie. Niemniej jednak zapraszamy na mecze pokibicowac!

http://lothian.leaguerepublic.com/l...

Szukajcie nas na Facebooku :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis