Do góry

Mamy z Lochend/ okolice

Temat zamknięty
Marta0256
50
21.02.2014, 15:35

Witam,
Jestem mamą 3 letniego chłopca. Czy znajdą się tutaj mamy chętne na wspólny spacer z dziećmi, zabawe na placu zabaw lub kawę? :)
Odezwijcie się, pozdrawiam :)

edinburghmarcin
23
#124.03.2014, 12:24

Witaj Marta
Chetnie umowie się na kawke i spacerek .Jestem mama dwóch córeczek 3 latka a druga 17 miesięcy

pozdrawiam

MarceliSzpak
18
#231.03.2014, 13:57

Wbijam sie z moimi blizniakami 3,5 letnimi :)

Marta0256
50
#301.04.2014, 21:27

Odezwijcie się dziewczyny na maila- [email protected]

Marta0256
50
#401.04.2014, 21:28

Odezwijcie się dziewczyny na maila- [email protected]

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis