Witam, Jestem mamą 3 letniego chłopca. Czy znajdą się tutaj mamy chętne na wspólny spacer z dziećmi, zabawe na placu zabaw lub kawę? :) Odezwijcie się, pozdrawiam :)
Witaj Marta Chetnie umowie się na kawke i spacerek .Jestem mama dwóch córeczek 3 latka a druga 17 miesięcy
pozdrawiam
Wbijam sie z moimi blizniakami 3,5 letnimi :)
Odezwijcie się dziewczyny na maila- [email protected]
Witam,
Jestem mamą 3 letniego chłopca. Czy znajdą się tutaj mamy chętne na wspólny spacer z dziećmi, zabawe na placu zabaw lub kawę? :)
Odezwijcie się, pozdrawiam :)