witam
paczki jeszcze nie wysłałem! ja też preferowałbym dhl
ale niestety cena za paczkę nie jest 10ł droższa but 90ł!!!!!!!!!!!!!
więc dlatego moje zapytanie o jakies sprawdzone firmy!
nie chce wysyłać paczki jakimiś gownianymi polskimi firmami z uk bo niestety nie ma pewności że dojdzie!!
dzięki za wpisy i please jeśli ktoś ma jakieś naprawde wiarygodne namiary dajcie znać!
Leo, korzystajac ze strony, ktora podalem na poczatku moze wyslac paczke 20 kg za 32+VAT chyba jesli dobrze pamietam. Wpisz dane i sprawdz. Jesli bedziesz korzystal bezposrednio ze stron przewoznikow i wybieral opcje dostawy do Polski na drugi dzien do godz. 17.00 to nie dziwne, ze chca cie kasowac 90 ... DHL najdrozszy, DPD najtanszy ...
http://www.teahousetransport.co.uk/... polecam,wysylam tylko tym i wszystko jest ok,moge tez sledzic gdzie jest moja paczka
witam
może ktoś polecić jakąś firme ktora przewiezie paczkę z adresu w szkocji pod adres w polsce! NIE CHODZI MI O NAJTAŃSZĄ!!
SŁYSZAŁEM ŻE PRZEZ DHL- A MOŻNA PRZESŁAAĆ ALE MI STRASZNE KWOTY WYSKAKUJĄ ZA 20 KILO!
DZIĘKI Z GÓRY