Nie wynajmujcie pokoju od tego kolesia.Facet wynajmuje pokój i jak po kilku dniach stwierdzi ze mu sie wspólokatorzy nie podobaja to oskarza ludzi o kradziez dokumentów lub pieniedzy.Grozi policja i mówi ze jak nie oddacie kasy to trzeba sie wyniesc.Wczoraj moja kuzynka z chlopakiem mieli taka sytuacje,kiedy rozmawialem z tym kolesiem przez telefon to mi mowil ze kase mial w portfelu a po 20 min podczas kolejnej rozmowy ze mial w kopercie.Odezwal sie bardzo nie milo do mnie i jak mu powiedzialem ze zaraz tam bede u niego to po 5 min sie wszystko znalazlo ale mimo to kuzynka musiala sie dzisiaj wyniesc.Jelen cala noc nie spal bo sie bal ze mu ,,znowu''cos zginie.Jesli macie jakies pytania to piszcie .ODRADZAM MIESZKANIE Z NIM !!!!!!
http://www.szkocja.net/ogloszenia/Property.aspx?id=15298
Nie wynajmujcie pokoju od tego kolesia.Facet wynajmuje pokój i jak po kilku dniach stwierdzi ze mu sie wspólokatorzy nie podobaja to oskarza ludzi o kradziez dokumentów lub pieniedzy.Grozi policja i mówi ze jak nie oddacie kasy to trzeba sie wyniesc.Wczoraj moja kuzynka z chlopakiem mieli taka sytuacje,kiedy rozmawialem z tym kolesiem przez telefon to mi mowil ze kase mial w portfelu a po 20 min podczas kolejnej rozmowy ze mial w kopercie.Odezwal sie bardzo nie milo do mnie i jak mu powiedzialem ze zaraz tam bede u niego to po 5 min sie wszystko znalazlo ale mimo to kuzynka musiala sie dzisiaj wyniesc.Jelen cala noc nie spal bo sie bal ze mu ,,znowu''cos zginie.Jesli macie jakies pytania to piszcie .ODRADZAM MIESZKANIE Z NIM !!!!!!