Do góry

ani mru mru

Dla nas to był szok!

Marcin Wójcik

"Już po pierwszym bankiecie myślałem, że ten kabaret się rozpadnie, bo już nie miałem zdrowia. Jeszcze większym szokiem jest dla mnie to, że przy tym trybie życia, który prowadzimy, jeszcze żyjemy" - mówi Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru.

Kabaret Ani Mru Mru po raz kolejny pojawi się w Szkocji. Tym razem będzie to w ramach festiwalu Scottish Tides – Polish Spring w Perth 9 maja.

Bożena Podgórni: Jesteście na scenie już dziesięć lat, jak z tej perspektywy spoglądacie na swoje początki?

Łi łud lajk tu inwajt ju

Kabaret Ani Mru Mru

W sobotę, 9 maja, zapowiada się niezwykła uczta dla miłośników dobrego humoru. Cztery najbardziej popularne polskie grupy kabaretowe: Ani Mru Mru, Smile, Łowcy.B oraz Dno będą bawić publiczność zgromadzoną w Perth Concert Hall.

Kabaret Ani Mru Mru zaprezentuje najbardziej lubiane przez publiczność skecze oraz nowy, premierowy program. Będzie to jedyny, zaplanowany na ten rok, występ w Szkocji.

Członkowie kabaretu Ani Mru Mru osobiście zapraszają wszystkich na sobotni występ.

Wyniki konkursu Ani Mru Mru!

Kabaret Ani Mru Mru

Rozlosowanych zostało pięć biletów na występ czterech polskich kabaretów - Ani Mru Mru, Dno, Łowcy. B oraz Smile - w ramach festiwalu Polish Spring – Scottish Tides w Perth.

Trzej członkowie kabaretu Ani Mru Mru to: Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek.

Oto lista osób, które zostały wylosowane:

  • Karolina Karmańska
  • Łukasz Cicholewski
  • Anita Konieczny
  • Monika Kasyk
  • Leszek Sobociński

Ani Mru Mru w Szkocji!

Kabaret Ani Mru Mru

Już niedługo początek maja i kolejna, ostatnia już tym razem, szansa, by wziąć udział w Scottish Tides - Polish Spring, wspólnych obchodach polskiej i szkockiej kultury, które mają miejsce w szkockim Perth. Tym razem Horsecross, organizator festiwalu, zaprosił do Szkocji cztery najbardziej lubiane przez Polaków kabarety: Ani Mru Mru, Smile, Łowcy.B oraz Dno.

Wygraj bilety na Ani Mru Mru!

Kabaret Ani Mru Mru

Kabarety Ani Mru Mru, Łowcy.B, Dno i Smile będzie można zobaczyć w szkockim Perth w sobotę 9 maja. Odpowiedz na pytanie i wygraj jedną z pięciu podwójnych wejściówek na ich występ. Wybierz się na kabaretowy wieczór w Perth!

Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy pięć podwójnych zaproszeń na występ czterech polskich kabaretów w ramach festiwalu Scottish Tides – Polish Spring.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie: