Do góry

konkurs

Konkurs artystyczny "Tam dom mój..."

Pokaż swoje prace światu w I. Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym Emigracja 2010 "Tam dom mój, gdzie serce moje" i zabłyśnij w świecie literatury, dziennikarstwa lub grafiki, fotografii czy sztuki. Pozostaw po sobie trwały ślad w publikacji książkowej po ogłoszeniu wyników konkursu i rozpocznij swoją karierę.

To o Tobie mogą kiedyś pisać encyklopedie

Najbardziej nietrafionym prezentem jest... - wyniki konkursu!

Wybraliśmy zwycięzców specjalnego świątecznego konkursu Western Union i Emito.net, w którym do wygrania były: Xbox, Wii i iPod. Zobacz, kto wygrał atrakcyjne nagrody!

Spośród 218 Waszych propozycji, jak dokończyć zdanie: "Najbardziej nietrafionym prezentem jest..." wybraliśmy trzy według nas najciekawsze:

 1. miejsce i nagrodę w postaci Microsoft Xbox 360 Elite Console przyznaliśmy użytkownikowi Michal 1978 za wpis "Płyta Susan Boyle".

The Doors Alive - konkurs!

The Doors Alive

Specjalnie dla użytkowników Emito.net do wygrania są dwie podwójne wejściówki na koncert The Doors Alive - najlepszego zespołu, który wykonuje na żywo muzykę legendarnej kalifornijskiej grupy z lat sześćdziesiątych – The Doors. Koncert odbędzie się już 17 października w Edynburgu.

Aby zdobyć jedną z dwóch podwójnych wejściówek wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

 • Kto był wokalistą grupy The Doors?

Wygraj bilety na Ani Mru Mru!

Kabaret Ani Mru Mru

Kabarety Ani Mru Mru, Łowcy.B, Dno i Smile będzie można zobaczyć w szkockim Perth w sobotę 9 maja. Odpowiedz na pytanie i wygraj jedną z pięciu podwójnych wejściówek na ich występ. Wybierz się na kabaretowy wieczór w Perth!

Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy pięć podwójnych zaproszeń na występ czterech polskich kabaretów w ramach festiwalu Scottish Tides – Polish Spring.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie:

Pokazy filmowe - wygraj wejściówki!

Kadr z filmu "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową"

Wygraj podwójny bilet na pokazy filmowe, które organizuje Polish Art Scotland w ramach I. Polskiego Festiwalu Kluturalnego w Edynburgu.

Na naszych użytkowników czeka sześć podwójnych zaproszeń na uroczyste otwarcie pokazów oraz spotkania z reżyserami, Robertem Glińskim, Filipem Bajonem i Maciejem Pieprzycą, a także projekcję filmu "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" i pokaz filmów krótkometrażowych, które odbędą się 24 kwietnia.

Bilety na Kult rozdane

Rozlosowane zostały bilety na koncert zespołu Kult, który odbędzie sie 7 marca w Perth w ramach festiwalu Polish Spring.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wybranych zostało pięć nazwisk. Na imprezę wraz z osoba towarzyszącą wybiorą się:

 • Anna Jankowiak;
 • Tomasz Kasprzyk;
 • Alicja Wróbel;
 • Łukasz Jankowski;
 • Aneta Broncel.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej zabawy.

"Rock nocą" - wyniki

Rozlosowane zostały bilety na koncert "Rock nocą", który odbędzie się 27 lutego w Edynburgu.

Spośród autorów poprawnych odpowiedzi wybranych zostało sześć nazwisk. Na koncert wybiorą się:

 • Andrzej Jarnuczak
 • Łukasz Sroka
 • Małgorzata Tomkiewicz
 • Anna Olesiejuk
 • Magda Retlikowska
 • Artur Koczan

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej zabawy.

O festiwalu "Rock Nocą"

Kapela ze wsi Warszawa - konkurs

W piątek 6 marca w ramach festiwalu Polish Spring w Perth zagra Kapela ze wsi Warszawa. Polski zespół wystąpi wraz ze szkocką kapelą Peatbog Faeries. Dla wszystkich użytkowników Emito.net mamy niespodziankę - pięć podwójnych zaproszeń na imprezę.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie:

 • Jaki tytuł nosi najnowsza płyta Kapeli ze wsi Warszawa?

"Rock Nocą" w Edynburgu

Bardzo dobrze znany w Polsce festiwal "Rock Nocą" w tym roku zagości również w Edynburgu. 27 lutego w klubie GRV odbędą się pierwsze eliminacje do koncertu finałowego. Zagrają zespoły z Wielkiej Brytanii, które chcą się pokazać nie tylko polskiej publiczności. Wystąpi miedzy innymi znany już z koncertów WOSPowych i Andrzejkowego zespół "Fox Gang".

Konkurs

Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy niespodziankę – sześć pojedynczych zaproszeń na koncert.

Wygraj bilety na Polish Spring

Kapela ze wsi Warszawa

Ani Mru Mru, Kapela ze wsi Warszawa czy Kult to tylko niektórzy z artystów występujących podczas cyklu wydarzeń kulturalnych Scottish Tides – Polish Spring odbywających się w Perth w Szkocji od lutego do maja 2009 roku.

Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy niespodziankę – pięć biletów na dowolnie wybrany koncert w ramach festiwalu Scottish Tides – Polish Spring.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie: