Do góry

kult

Dojazd na koncert Kultu

Osoby, które chcą wziąć udział w koncercie Kultu, który będzie miał miejsce w sobotę 7 marca w Perth Concert Hall, mogą skorzystać z autobusów, które zostaną podstawione w Edynburgu i Glasgow.

Skąd?
Edynburg: Haymarket Station, godz. 18.00
Glasgow: Glasgow Bus Station, godz. 18.00

Kwadrans po zakończeniu koncertu autobusy podjadą pod Perth Concert Hall, aby zabrać uczestników imprezy z powrotem do Glasgow oraz Edynburga.

Bilety na Kult rozdane

Rozlosowane zostały bilety na koncert zespołu Kult, który odbędzie sie 7 marca w Perth w ramach festiwalu Polish Spring.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wybranych zostało pięć nazwisk. Na imprezę wraz z osoba towarzyszącą wybiorą się:

  • Anna Jankowiak;
  • Tomasz Kasprzyk;
  • Alicja Wróbel;
  • Łukasz Jankowski;
  • Aneta Broncel.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej zabawy.

Kazik: "Robię to najlepiej"

Ponad 26 lat na scenie, 13 wydanych albumów, niezliczone hity i ponad 2 500 koncertów. 7 marca w ramach festiwalu Polish Spring w Perth wystąpi legenda polskiej muzyki - zespół Kult. Co Kazik robi najlepiej? Dowiecie się z przeprowadzonego wywiadu.

Cezary Zduniak: Przeszło rok temu koncert w Edynburgu odbył się przed klubem – awaria prądu i do tego jakieś przejścia z ochroną. Trzy miesiące temu problemy z nagłośnieniem. Myślisz, że to jakieś szkockie fatum?

Wygraj bilety na Kult

Ponad 26 lat na scenie, 13 wydanych albumów, niezliczone hity i ponad 2 500 koncertów. 7 marca w ramach festiwalu Polish Spring w Perth wystąpi legenda polskiej muzyki - zespół Kult. Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy niespodziankę – pięć podwójnych zaproszeń na koncert.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie:

  • Album z czyimi utworami wydał ostatnio Kazik Staszewski?

Koncert Kultu w Edynburgu

W sobotę 1 listopada, na jedynym koncercie w Szkocji zagra legenda polskiej sceny rockowej – zespół Kult. Impreza odbędzie się w klubie The Liquid Room w Edynburgu. Na koncert zapraszają Out of Space oraz Emito.net.

Kult, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych został założony w lutym 1982 roku w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteske.

W samo południe - KULT w Edynburgu

Tego koncertu nie zapomnę nigdy. Ostre wejście kultowym “Barankiem” i nagle trach. Prąd się “skończył”. Pożar w budynku niedaleko Liquid Roomu pozbawił energii elektrycznej połowę ulicy. To był najkrótszy koncert Kultu na jakim dane mi było być.