Do góry

polish spring

Polish Spring

W ramach trwającej trzy miesiące imprezy Polish Spring - Scottish Tides, której celem jest propagowanie polskiej i szkockiej kultury, odbyło się już wiele wspaniałych koncertów i innych wydarzeń. Jednak to jeszcze nie wszystko. Przed nami między innymi występy polskich kabaretów.

Zobacz program majowych koncertów Polish Spring - Scottish Tides.

Wygraj bilety na Kult

Ponad 26 lat na scenie, 13 wydanych albumów, niezliczone hity i ponad 2 500 koncertów. 7 marca w ramach festiwalu Polish Spring w Perth wystąpi legenda polskiej muzyki - zespół Kult. Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy niespodziankę – pięć podwójnych zaproszeń na koncert.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie:

  • Album z czyimi utworami wydał ostatnio Kazik Staszewski?

Wygraj bilety na Polish Spring

Kapela ze wsi Warszawa

Ani Mru Mru, Kapela ze wsi Warszawa czy Kult to tylko niektórzy z artystów występujących podczas cyklu wydarzeń kulturalnych Scottish Tides – Polish Spring odbywających się w Perth w Szkocji od lutego do maja 2009 roku.

Dla wszystkich użytkowników portalu Emito.net mamy niespodziankę – pięć biletów na dowolnie wybrany koncert w ramach festiwalu Scottish Tides – Polish Spring.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie:

Polish Spring w Perth

Ani Mru Mru, Warsaw Village Band czy Kult to tylko niektórzy z artystów występujących podczas cyklu wydarzeń kulturalnych Scottish Tides – Polish Spring odbywających się w Perth w Szkocji od lutego do maja 2009 roku.

Kult zagra 7 marca

Ten szczególny polsko-szkocki festiwal kulturalny organizowany jest przez Horsecross, instytucje zarządzającą Perth Theatre oraz Perth Concert Hall, gdzie będą miały miejsce występy polskich i szkockich artystów.