Do góry

Mundial 2026

Zaloguj się by dodać komentarz
oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
17.06.2026, 01:47

Komentarze, opinie, spostrzeżenia- jeśli ktoś coś.

Pomysł był, żeby doczepić pod stary, nieaktualny już temat nie wypalił.

https://www.emito.net/spolecznosc/fora_tematyczne/dyskusja_ogolna/euro_2...

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#117.06.2026, 22:17

Oby Chorwacja się dźwignęła!

tutturu_
421
tutturu_ 421
#218.06.2026, 13:26

Większość zainteresowanych jest już po drugiej stronie tęczy, wyhuśtana przez admina. :p

tutturu_
421
tutturu_ 421
#318.06.2026, 13:32

Nieznamir naskrobałby coś, gdyby na mundial dostał się GKS Tychy.

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#418.06.2026, 20:19

Widzę właśnie- nikomu nie było żal Czechów, i nikt nie podziwiał bramkarza z Cabo Verde.

Nie będę do siebie pisać, wystarczy że do siebie gadam :p

tutturu.
888
tutturu. 888
#519.06.2026, 23:04

Jak tam samopoczucie w Szkocji po dwóch minutach meczu? ;p

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#620.06.2026, 01:16

Hehe, niewiele lepsze niż na koniec meczu.

No cóż! Biorąc pod uwagę następną rozgrywkę będzie dość ciężko. Zobaczymy co Brazylia zrobi z Haiti.

tutturu_
421
tutturu_ 421
#720.06.2026, 02:35

Wystarczy to, co zrobiła do przerwy. ;p

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#820.06.2026, 02:48

…a nie jest to jeszcze koniec! Budowanie przewagi psychologicznej trwa.

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#920.06.2026, 02:55

Natomiast godne zauważenia jest to, że portal o tej porze działa! I dlatego pora spać. Dobranoc.

tutturu_
421
tutturu_ 421
#1020.06.2026, 04:05

Chce gadać o muuuundialu, a śpi na meczach. ;p

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#1120.06.2026, 22:39

Kiedyś spać trzeba!

Niemcy zremisowali ;)

tutturu.
888
tutturu. 888
#1220.06.2026, 22:56

Niekoniecznie. ;)

tutturu.
888
tutturu. 888
#1320.06.2026, 22:57

2:1 :p

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#1420.06.2026, 23:00

I wystarczy :)

nummo
31
nummo 31
#1521.06.2026, 05:47

ładne mi zremisowali, Undav - facet który pracował w kilka lat w fabryce wpakował dwa gole i od razu rekordy

tutturu_
421
tutturu_ 421
#1622.06.2026, 00:29

Zielone Przylądki remisują z Urugwajem.

Zaprawdę powiadam wam...

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#1722.06.2026, 22:30

No zremisowali, ale przy takim chaosie na boisku wszytko było możliwe ;)

Messi dziś był Messim przy bezradnej Austrii.

Nie wiem czy jest sens oglądać cały mecz Francji z Irakiem, bo już Francuzi prowadzą.

nummo
31
nummo 31
#1823.06.2026, 05:31

Zawsze bardziej doceniałem Ronaldo przez jego etyke pracy no ale Messi po prostu jest najlepszy to widać

nummo
31
nummo 31
#1924.06.2026, 05:43

Ale Ronaldo jak widać jeszcze balkonika nie potrzebuje :D teraz czas na Neymara

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#2024.06.2026, 23:22

Neymar wspiera duchowo.

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#2124.06.2026, 23:28

Szkocja niestety 2 razy pokazała Brazylii jak zdobywać bramki. Oby wyciągnęli wnioski po uznaniu przewinienia…

tutturu.
888
tutturu. 888
#2225.06.2026, 00:19

Lać was tam, słupami telegraficznymi sobie rzucajcie a nie za futbol się brać! ;p

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#2325.06.2026, 00:29

Srutututu ;p

Z Brazylią nie ma lekko! (co widać na załączonym obrazku z tablicy wyników :/)

tutturu.
888
tutturu. 888
#2425.06.2026, 01:26

Nie wiem, zerknąłem tylko na końcówkę meczu Maroko-Haiti, bo wydał mi się bardziej interesujący od naparzania do jednen bramki. ;p Odbębniłem tylko powtórki bramek... Szkocja miała bramkarza na boisku, czy gościu przesiedział mecz na palarni? ;)

nummo
31
nummo 31
#2525.06.2026, 06:39

Szkoci to jeszcze większe mymloki w piłkę niż Polacy. Mieszkałem w Brazylii rok, uwielbiam ten kraj ludzi i joge bonito.

ole ole ole ola, Neymar Neymar <3

tutturu.
888
tutturu. 888
#2626.06.2026, 02:16

Urugwaj dostanie wciry od Hiszpanii. Republika Zielonego Przylądka w najgorszym wypadku zremisuje z Arabią Saudyjską i wyjdzie z grupy z drugiego miejsca. :)

Zaprawdę powiadam wam...

;p

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#27Wczoraj - 02:13

Czas pokarze.

Urugwaj po przerwie zmienił bramkarza po straconej bramce.

tutturu_
421
tutturu_ 421
#28Wczoraj - 02:37

Około 70 minuty obu meczów. Na tę chwilę Republika Zielonego Przylądka wychodzi z grupy. Taka sytuacja. :p

tutturu_
421
tutturu_ 421
#29Wczoraj - 02:41

Praaawie brama. Prawie. :( (Przylądek zacząłem zerkać).

oktarynka
26 576
oktarynka 26 576
#30Wczoraj - 02:49

Nawet 2 razy prawie.

Pykam po kanałach.

Mógłby Urugwaj zremisować…

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis