Nie wiem, zerknąłem tylko na końcówkę meczu Maroko-Haiti, bo wydał mi się bardziej interesujący od naparzania do jednen bramki. ;p Odbębniłem tylko powtórki bramek... Szkocja miała bramkarza na boisku, czy gościu przesiedział mecz na palarni? ;)
Urugwaj dostanie wciry od Hiszpanii. Republika Zielonego Przylądka w najgorszym wypadku zremisuje z Arabią Saudyjską i wyjdzie z grupy z drugiego miejsca. :)
Komentarze, opinie, spostrzeżenia- jeśli ktoś coś.
Pomysł był, żeby doczepić pod stary, nieaktualny już temat nie wypalił.
https://www.emito.net/spolecznosc/fora_tematyczne/dyskusja_ogolna/euro_2...