Do góry

KONKURS: wygraj książki autorstwa "Biszopa"

Najważniejszym wydarzeniem na zbliżających się Targach Książki będzie spotkanie z jednym z najbardziej znanych autorów piszących o historii Polski i świata - Mateuszem "Biszopem" Biskupem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania książki autorstwa "Biszopa".

Na zwycięzców czeka 5 książek autorstwa Mateusza "Biszopa" Biskupa.

Nagrody

Jeżeli chcecie wygrać jedną z pięciu książek autorstwa Mateusza Biskupa napiszcie do nas do 30/08/2012 na adres: [email protected], w tytule wpisując "Biszop". W treści natomiast proszę podać dane do wysyłki (imię, nazwisko, dokładny adres) oraz numeru telefonu.

Sponsorem nagród jest Polska Księgarnia z Glasgow

Przypominamy, że Polska Księgarnia z Glasgow będzie miała swoje stoisko podczas najbliższych Targów Książki w Edynburgu, które odbędą się w najbliższą niedzielę, tj. 19 sierpnia, a dla każdego, kto pojawi się na kiermaszu przygotowała 20-procentową zniżkę. (Więcej informacji o Targach Książki znajdziecie w naszym artykule).

Mateusz "Biszop" Biskup

Mateusz "Biszop" Biskup, to jeden z tych autorów, którego wielu z Was doskonale zna. Jego artykuły cieszą się niezwykłą popularnością wśród użytkownikom Emito.net i nie tylko. Dwa lata temu jego blog, który pisał wówczas na Onet.pl, głosami użytkowników zatriumfował w konkursie Blog Roku 2010 w aż trzech kategoriach.

Jeżeli macie ochotę spotkać się z nim, wziąć udział w panelu dyskusyjnym lub kupić jego książkę i otrzymać autograf, zapraszamy 19 sierpnia (niedziela) o godzinie 15:00 na Targi Książki w Edynburgu.

Poniżej przypominamy tylko kilka z jego artykułów:

Komentarze 6

LORD2011
54
#117.08.2012, 11:28

życzę powodzenia dla wszystkich

niewytrzymam
10 814
niewytrzymam 10 814
#606.09.2012, 11:31

DZIĘKUJĘ :-)))))))))))))))