Do góry

Leć z Ryanairem i Emito.net – wyniki konkursu

Odbyło się pierwsze losowanie kuponów na loty liniami Ryanair. Rozlosowane zostały cztery podwójne bilety lotnicze w obie strony na trasach Edynburg – Wrocław; Edynburg – Poznań; Edynburg – Kraków; Edynburg – Łódź. Kolejne losowanie już w najbliższą środę. Weź udział w konkursie – leć z Ryanairem i Emito.net.

Nagrody wylosowali:

Edynburg – Wrocław – Piotr Kałdunek;
Edynburg – Wrocław – Monika Góralczyk;
Edynburg – Poznań – Eugeniusz Pupecki;
Edynburg – Kraków – Mila Siczek;

Zwycięzcom gratulujemy!

Wciąż jeszcze możesz wygrać w konkursie – w środę 9 lipca wylosujemy po dwie osoby na lot Edynburg – Łódź i Edynburg – Kraków oraz po jednej osobie na lot Edynburg – Wrocław i Edynburg – Poznań.

Zasady konkursu

W trzech miejscach serwisu Emito.net umieszczone zostały samoloty Ryanair (zobacz grafikę poniżej). Pierwszy jest w sekcji: Wiadomości/Szkocja, drugi w Miastach (podpowiedź: szkockich), trzeci w widocznym miejscu w Grupach.

Ryanair

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się w serwisie i przesłać na adres [email protected] linki do trzech stron, na których znajdują się samoloty.

W temacie maila wpiszcie (w zależności od miejsca, do którego chcecie polecieć): Konkurs – Wrocław, Konkurs – Poznań, Konkurs – Kraków, Konkurs – Łódź.

W konkursie udział brać mogą zarejestrowani użytkownicy Emito.net (adres mailowy Twojej odpowiedzi musi zgadzać się z adresem użytkownika portalu).

Nie zapomnijcie podać swojego imienia, nazwiska oraz numeru kontaktowego.

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdziecie w artykule zapowiadającym konkurs.

Komentarze