Do góry

Virgin Media tworzy 400 nowych miejsc pracy w UK

Rosnące zapotrzebowanie na telewizję kablową i internet w Wielkiej Brytanii przekłada się na wzrost zatrudnienia w tej branży. Firma Virgin Media ogłosiła właśnie, że zatrudni 400 nowych pracowników w takich miastach jak: Manchester, Birmingham i Swansea.

Fot. virginmedia.com

W walijskim Swansea ulokowane jest centrum telefonicznej obsługi klienta i wsparcia technicznego, w którym pracuje obecnie około 900 osób. Virgin Media planuje zwiększyć tu zatrudnienie o 230 pracowników.

Firma należąca do Richarda Bransona planuje również zatrudnić monterów telewizji kablowej i telemonterów. Aż 90 pracowników tej specjalności znajdzie zatrudnienie w Wythenshawe, dzielnicy Manchesteru. W Anglii powstaną też nowe stanowiska dla pracowników obsługi klienta: 40 właśnie w Wythenshawe, a drugie 40 – w Birmingham.

Więcej informacji na temat rekrutacji na te nowo tworzone stanowiska pracy w Swansea, Manchesterze i Birmingham oraz na inne, znaleźć można na stronie karierowej Virgin Media

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Virgin Media utworzył 620 nowych etatów, tworząc w lipcu 2012 roku swoją nowoczesną placówkę w Swansea, a w tym roku w styczniu w Glasgow zatrudnił 60 nowych pracowników obsługi klienta.

emka, Twój Sukces w UK

Komentarze