Do góry

Londyn: 1 stycznia 2012 Noworoczna Parada

10 tysięcy artystów wyruszy w południe spod hotelu Ritz na skrzyżowaniu Piccadilly i Berkeley Street. Na trasie 3-godzinnego przemarszu do Big Ben spodziewanych jest ponad pół miliona ludzi.

Parada w Londynie. Fot. Donna_Rutherford

26th London's New Year's Day Parade będzie uroczystym rozpoczęciem obchodów Diamentowego Jubileuszu panowania Królowej Elżbiety II, który cały kraj będzie obchodził 5 czerwca 2012 r.

Będzie też uroczystym rozpoczęciem przygotowań do Olimpiady w Londynie, która odbędzie się w dniach 27 lipca-12 sierpnia 2012 roku.

Trasa przemarszu Noworocznej Parady 2012

Parada rozpocznie się w południe przy holetu Ritz na skrzyżowaniu Piccadilly i Berkeley Street. Przejdzie przez Regent Street, Cockspur Street, Trafalgar Square do Big Bena na Parliament Square. Więcej informacji na www.londonparade.co.uk

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis

Komentarze 1

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#130.12.2011, 22:15

pójdę! pójde! mam nadzieję że już nie będę miała promili we krwi