Zapraszamy na spotkania dla rodzin wracających z zagranicy.

Jeśli:
- wróciliście do Warszawy z zagranicy,
- zmieniło się całe Wasze życie: kraj, miasto, dom, praca, otoczenie,
- chcecie podzielić się swoim doświadczeniem z innymi powracającymi.
zapraszamy Was na powitalne spotkanie przy herbacie 22 września w godzinach 11.30 - 14.00
Zgłoszenia i informacja: [email protected] Więcej na www.stopociech.pl (zakładka: Grupy i warsztaty dla mamy i taty).


Komentarze
Zgłoś do moderacji