Jewel & Esk College organizuje nowe, bezpłatne kursy języka angielskiego ESOL. Kursy odbywać się będą na różnych poziomach, dostosowanych do umiejętności uczestników.
Zajęcia rozpoczynają się 17 listopada 2008 w naszym nowym Edinburgh Campus mieszczącym się przy ulicy 24 Milton Road East, EdynburgEH15 2PP i będą trwać aż do 19 czerwca 2009.
Kursy prowadzone będą we wszystkie dni tygodnia, w godzinach porannych od 9.00 do 12.15 oraz po południu od 13.15 do 16.30.
Nasze zajęcia skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych nauką lub poprawą umiejętności komunikacji, czytania, pisania, a także umiejętności gramatycznych i wymowy. Oferujemy również zajęcia komputerowe.
Organizujemy też kursy przygotowywujace do First Certificate in English oraz CAE at Advanced Level.
Aplikacje dostępne sa na naszej stronie internetowej pod adresem www.jec.ac.uk.
Nie wymagamy żadnych uprzednich kwalifikacji!
Osoby zainteresowane prosimy również o kontakt pod poniższym numerem telefonu: Agnieszka Chmielewska (Faculty Assistanst) tel: 0131 657 7306, email:achmielewska@jec.ac.uk.
Kiedy?
17 listopada 2008 - 19 czerwca 2009
Gdzie?
Edinburgh Campus
24 Milton Road East,
Edynburg EH15 2PP
Komentarze 18
dlaczego zajecia nie so organizowane pozniej np.od 17 przecież większośc z nas jest w pracy ,sama jestem zainteresowana taką szkolo jest blisko mojego miejsca zamieszkania i ilosc godzin super ale pora nie taka szkoda,nie mozna mieć wszystkiego!
jestem tego samego zdania. ..Super rzecz takie kursy, ale chyba tylko dla bezrobotnych są skierowane, bo godziny nieodpowiednie dla większości.
Jezeli ktos Mi Moze pomoc w rejestracji na ten Kurs to podaje tel )7934350245..Pozdro Artur
Artur, czytaj dokladnie ta reklame. nie potrzebujesz nikogo do rejestracji poza ta osoba ktora organizuje ten kurs. to POLKA ,wiec nie bedziesz musial sie nadwyrezac :) pozdrawiam i powodzenia.
z reszta nie mozesz pytac nikogo kto ci moze pomoc skoro chcesz wziac udzial w tym kursie. musisz sam wszystko zaczac, nawet glupia aplikacje. jak walniesz blad to oni cie poprawia. na tym polega to wszystko :)
Kursy są dla tego w tych godzinach żeby się polacy nie rzucili do nauki i nie zablokowali szkoły. ;-)