Witam.
Sprzedam Fiata 126 p.Zarejstrowany i oplacony w Polsce.
Fiacik na chodzie.Odpala i jezdzi.Jak na swoj wiek dobrze wyglada
Doskonale spisuje sie na szkodzkich drogach a zima nie ma dla niego
konkurencji.Wszyscy wlasciciele BMW i MEROLI ktore nie moga podjechac pod byle gorke posypana sniegiem patrza z niedowiezaniem na nasz wynalazek ktoremu zadna gorka niestraszna a snieg nie robi wrazenia :))
Mam do niego duzo nowych czesci ktore moge odsprzedac po rozsadnych cenach.
Rok temu zmienione sprzeglo i rozrzad,nowy wydech,wszystkie bebny i szczeki,cztery nowe opony debica,nowe lampy z przodu.
Nowy akumulator :)
Zainteresowanych prosze o kontakt 07548049976.