jakie payslipy ? ;D
P60 ewentualnie p45 i dane firm w ktorych sie przepracowalo w danym roku z ktorego chce sie zwrot , i numer NI numer i tyle dzwonisz gosciu ma wszytsko w systemie ewentualnie moze cie wypytac o dane i adresy firm w ktorych pracowales zapyta o dane twoje miejsce zamieszkania itp.
prosta sprawa :)
Witam pracowalem w Glasgow w roku 2011 od marca do pazdziernika, obecnie meszkam w Polsce. Czy moglby mi ktos pomoc jak oddzyskac podatek ? Co potrzebuje jakie papiery trzeba wyslac, pracowalem tylko przez agencje.