Do góry

Rozliczanie Podatku prosze o pomoc.

Temat zamknięty
ql4w0j7
2
19.08.2012, 10:34

Witam pracowalem w Glasgow w roku 2011 od marca do pazdziernika, obecnie meszkam w Polsce. Czy moglby mi ktos pomoc jak oddzyskac podatek ? Co potrzebuje jakie papiery trzeba wyslac, pracowalem tylko przez agencje.

Dezel
4 009 10
Dezel 4 009 10
#3112.05.2013, 18:48

sam sobie mozesz napisac meile albo zadzwonic z polski do HMRC , i podajesz numer konta i wysylaja ci kaske na konto do 3 tygodni , i nie trzeba sie nikogo prosic i placic za pomoc czy posrednictwo

Dezel
4 009 10
Dezel 4 009 10
#3212.05.2013, 18:50

jakie payslipy ? ;D

P60 ewentualnie p45 i dane firm w ktorych sie przepracowalo w danym roku z ktorego chce sie zwrot , i numer NI numer i tyle dzwonisz gosciu ma wszytsko w systemie ewentualnie moze cie wypytac o dane i adresy firm w ktorych pracowales zapyta o dane twoje miejsce zamieszkania itp.

prosta sprawa :)

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis