Do góry

Szukam pomysłu na interesik ,zainwestuje

Temat zamknięty
Piotr
9
Piotr 9
08.11.2006, 10:23

witam ,sprawa jak w temacie,do dyspozycji troche kasy jest. byłem ostatnio w aberdeen, może gdzieś na tej lini wybrzeża.

Piotr
1 590
Piotr 1 590
#110.11.2006, 15:51

moze Polski cyrk?
tylko potrzeba znalesc klownow..

Profil nieaktywny
qwerty89
#210.11.2006, 19:18

no z  klownami chyba nie bedzie problemu? sam widzialem dzisiaj ze trzech w autobusie...

Krzysztof
8
#311.11.2006, 00:50

A moze polski bar z polskim jedzeniem? szefa kuchni znam genialnego

Obi-Wan
8
#413.11.2006, 00:06

to wszystko zalezy ile masz siana i na jaka stope zwrotu liczysz?w jakim okresie?jest wiele opcji i prawie kazda realna,znalezienie niszy rynkowej to pestka reszta to juz tylko praca...

Piotr
9
Piotr 9
#514.11.2006, 17:04

hej, bez sarkazmu może Wowzer, z reguly my polacy niechetnie sobie pomagamy ale moze cos sie zmieni.
chce normalnie podzielic sie z kims kto znajdzie taka nisze o ktorej spawn2k mowi i popracowac razem. restauracja raczej odpada chyba ze mnie ktos przekona. siana do 50K Ł.mail do mnie [email protected] jakby ktos chcial pogadac.pzdr

Magdzik
161
Magdzik 161
#614.11.2006, 18:23

Lepiej kup sobie mieszkanie, wynajmij je a po roku sprzedaj drozej:) czysty zysk bez wysiłku :)

Piotr
9
Piotr 9
#714.11.2006, 19:36

Magdzik ,czy aby napewno lepiej...a co bede robil przez ten rok ??

Magdzik
161
Magdzik 161
#815.11.2006, 15:32

Gynk - leniuchować mozna :))

Piotr
9
Piotr 9
#915.11.2006, 18:42

Magdzik !!?? rok cały !?!? ( a co potem jesli juz )nie o to mi chodzilo . chce poznac sie z kims z kim mozna popracowac i tyle. moze tytul mi nie wyszedl najlepiej , ale samotnie tego interesu nie zrobie , to mial na mysli. pzdr

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1015.11.2006, 18:47

polski takeaway w Edi, sukces murowany

Profil nieaktywny
lukasz1125
#1115.11.2006, 20:01

czesc ja tam powiem ze,nie bede owijal w bawelne przyjechalem tu poto by zarobic sianka,mysle ze  kazdy tez podobnie mysli mam juz dosyc szkocji ,i mam plan,masz kase potrzebujemy na poczatek z 1500 do 2000f. Napewno zarobisz ty i ja wiesz mi.

Red_Bull87
3 104
Red_Bull87 3 104
#1215.11.2006, 20:19

gynk ja ci radze otworz jakas polska piekarnie + cukiernia to sie opyla !

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1315.11.2006, 20:22

przemyt na duzo skale to jest biznes ;)

artur2000
4
#1416.11.2006, 07:00

Jak masz kase na inwestycje to zadzwon dzis po 17-tej pod ten numer

artur2000
4
#1516.11.2006, 07:01

oto on 07749203848

Robert
108
Robert 108
#1616.11.2006, 08:56

Spawn2k to moze podasz jakies przyklady? skoro znalezienie to nie problem, niech sie nam rodacy bogaca:)

Piotr
9
Piotr 9
#1716.11.2006, 09:29

oki, polski takeaway, piekarnia/cukiernia- rozumiec dla mnie to tylko słowa, mamy tu kogos kto sie tym zajmie od strony technicznej?(mam na mysli formalnosci),chociaz czemu tylko w zywienie?
inne branze nierentowne?
edi zgadzam sie z toba a masz rynki zbytu?
pzdr i chetnie podyskutuje.

Bartek
28
Bartek 28
#1828.01.2007, 18:34

Wydaje mi sie ze dobrym biznesem bedzie otwarcie sklepu komputerowego + naprawa kompow. Tutaj to jest cholernie drogie - np pc world za usuniecie wirusa bieze od 50 do 80 funtow. Poza tym mozna by sprowadzac czesci z Polski - ceny zwlaszcza na drobiazgi w stylu myszek i klawiatur to ponad 100 - 300 % przebitki. Rynek mozna podbic cena - w tych czasach kazdy uzywa kompa a 90% ludzi nie potrafi ich naprawiac. wydaje mi sie ze to ciekawy rynek aby go zbadac

butlaktaktyt
996
#1928.01.2007, 18:37

polski sklep/pub w Fife - mnostwo polakow, zero takich miejsc

alekgora
18
#2030.01.2007, 14:42

hurtownia polskich towarów, zbyt zapewniony, nie tylko zywnosc ale materialy budowlane na przyklad

vudka
202
vudka 202
#2114.02.2007, 23:18

czego jeszcze nie ma(tak mi sie zdaje w polsce tez) tak i tu
to WARSZTAT SAMOCHODOWY tylko nocny, kazdemu zawsze sie psuje samochod,a przewaznie na drugi dzien go potrzebuje ,wszystko otwartte max.do 5-6 i wtedy pojwiasz sie ty monopolista,gdziekolwiek w aberdeen-wszyscy wala do ciebie
reklama -cos czego tu malo uzywaja czyli prosty druk ,porownanie cen twoich do szkockich i rozdawanie na najwiekszych ulicach i przy supermarketach za wycieraczki lub przed drzwiami,oczywiscie pokazujac im ze to nocny biznes
zatrudniasz 2 szkotow i dwoch polakow na poczatek zeby zobaczyc jak idzie
 samych ziomali mam kilkunastu ktorzy ciagle sie pytaj o mechanika
pozniej wyrobienie sobie licenci na mot itd...
lokal nie wazne w ktorej czesci aberdeen,jesli beda wiedziec wszyscy
dotego otworzenie firmy,i rzad daje 2 tys.funtow na start  a teraz znajdz mechanika tu,i jak maja czas moze w przyszlym tygodniu to ci cos zrobia... pomysl
 
 

vudka
202
vudka 202
#2214.02.2007, 23:25

a jak nie to pomysl nr.2
zbierasz paczke ziomali ktorzy umia robic wykonczeniowke,oferujesz w lokalnych gazetach,i inwestycje w plakaty albo rozdawanie ulotek te same zasady
za kladzenie plastrow za metr kwadratowybiora ok.32 f
worek 25kilo do kladzenia plastrow w b&q to ok.6f a plastra przeciez nie polozysz
do tego malowanie itd..
mozna tez dogadc sie z councilem co do cen i moze oni tez podlapia
teraz wszyscy dostaja z councila mieszkania ale pracuja dlugo i rob se remont w pol roku,wtedy wkracza firma i dla polakow inaczej(wiadomo chcieli by za darmo) i dla szkotow tez(troche wiecej niz darmo)

vudka
202
vudka 202
#2314.02.2007, 23:37

inwestujesz kase w posrednictwo-przypuscmy meble-ceny tutaj rozpierd...poprostu zbieranie z zakladow ofert dotyczacych cen mebli-potem idziesz z katalogiem oczywiscie albo nowym albo starym bez cen i adresu,albo z cenami tylko adres wypieprzasz zeby cie nie wyjebal,chodzic po firmach przedstawiasz oferty i robisz zamowienia ..nic nie tracisz a mozna zyskac

vudka
202
vudka 202
#2414.02.2007, 23:39

kreci sie po szkocji kilkunastu dentystow ktorzy szukaja pracy--otworzyc gabinet dentystyczny,zapisy pewne na 1000 lat zaczni od aberdeen czekam na [email protected]
 

vudka
202
vudka 202
#2514.02.2007, 23:41

mam jeszce pare pomyslow napewno na niczym nie da sie tu stracic skoro wszedzi otwieraja glupie sklepy spozywcze i sie utrzymuja tylko pomysll...kasa tylko na start reszta z gorki
 

Profil nieaktywny
kibel
#2620.02.2007, 00:19

Otwórz agencje towarzyską

Igielnica
17
#2724.02.2007, 20:24

A nie chcesz załozyć agencji foto+graficznej+proste usługi, serwis  komputerowy? Tyle ze ja celuję w Glasgow

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis