To mój pierwszy post na tym forum, wiec z tej okazji chciałem wszystkich serdecznie przywiatać !
Wracając do tematu wątku. Planuje otwarcie własnej działalności gospodarczej w Szkocji w dziedzinie e-commerce a po polsku sklepu internetowego. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o to gdzie mam się udać zeby zajerestrować swoją działalność, jakie warunki muszę spełnić, jakie opłaty itd. Mam nadzieje ze ktoś odpisze i pomoze a ten wątek z pewnościa poze wiekszej liczbie urzytkowników.
To mój pierwszy post na tym forum, wiec z tej okazji chciałem wszystkich serdecznie przywiatać !
Wracając do tematu wątku.
Planuje otwarcie własnej działalności gospodarczej w Szkocji w dziedzinie e-commerce a po polsku sklepu internetowego. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o to gdzie mam się udać zeby zajerestrować swoją działalność, jakie warunki muszę spełnić, jakie opłaty itd. Mam nadzieje ze ktoś odpisze i pomoze a ten wątek z pewnościa poze wiekszej liczbie urzytkowników.