nikt nic nie mowi to ja zaczne - absolut
A ja mam wyrąbane na to :) wróżka nie wróżka a żył będę wiecznie, spłacał będę później jak w e....banku ;)
dobranoc nektaranko;)
(co to za prywata) nektarynka-->brzoskwinia
z jednego sadu (jaka prywata? Przerwa na prognozę z fusów za piniondze przepowiadają)
jablko od jabloni
Newton
John
Po naszemu Jaśko
Kargul
Wicia
C330 ;)
ciapek
bamboszek
pomponik
wykończenie
kafle, cegła, a może jednak drewno?
wydatki
praca
Wypłata
podatek
drukarka
3D
niebieski/czerwony
zielony
Get your own valid XHTML YouTube embed code
od pogodnego poranka po późną ciemną noc
suoneczny poranek
deszczowa piosenka
pogoda w tartan
nikt nic nie mowi to ja zaczne
- absolut