dajesz jeszcze rade?
ty fredzlu? jestes slaba pipa. dobrze, ze mnie nie spotkales bo bym ci na kopal do dupy, az bys polecial do chaupy.
i co roky? trzesiesz dupa? wiedzialem ze spekasz frajerze
heehee - patrzcie jaki lamus!!! hahaha 60 lat ma i udaje ze jest piesciazem. a w ogle to ma krzywego ryja
ciebie to powinni zbanowac :)
wildthing haluny jadles? przeciez on ci nie odpowie :)
mam wrazenie ze wildthing pozera ostatnio jakies dziwne substancje i zwiazki chemiczne, stara sie rozmawiac z reksiem, Rocky'm poluszka i probuje wytlumaczyc slum2 ze tapla sie w blocie :)
Bayern- Getafe 1:0. Bramka , Toni.
musi popsuli my zabawe :)
fajny masz obwisly cyc JadziaZ
nie tylko cyc ma obwisly. warge tysz ;]
odwalcie sie bo powiem mojemu chlopakowi, ktory to sam wybral mi taki cyc :/
ty nie masz chlopaka, nikt by nie chcial dupy z takim cycem !
lepszy taki cyc niz jak twoj zaden !!
nie odpowie, ale to nic nie szkodzi. to jest teraz bardzo popularne tak sobie pogadac.przyklad1przyklad2
dajesz jeszcze rade?