Do góry

na dachu Szkocji

Temat zamknięty
Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
02.04.2008, 23:45

wy sobie wracajcie
w końcu funt słabo stoi... :/

a ja się dalej poszwendam po dachach
z dzisiejszej wyprawy (notka wkrótce)

img223/1087/dachszkocjimediumzg1.jpg

graza1
5 173
graza1 5 173
#102.04.2008, 23:45

zimno

RASTAFARANINECZKA
1 677
#203.04.2008, 00:26

aleeeee pięęęęęknie?gdzie to?

RASTAFARANINECZKA
1 677
#303.04.2008, 00:26

*aleeee pięęęęęęęknie!!!!!!

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#403.04.2008, 01:32

pojechałeś  Mazio po krawedzi teraz:) ....zajebiste it  is  for  *siurness*:)zeklabym miodowe!!!

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#503.04.2008, 09:33

Ben More - niedaleko Crianlarich :)

filmowiec
10 601 2
filmowiec 10 601 2
#603.04.2008, 09:39

Mazio masz zgrabny tyłek na tym zdjęciu

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#703.04.2008, 10:20

trochę to smutne, że w całym tym majestacie zobaczyłeś akurat tyłek Ani, który zajmuje tak niewiele miejsca filmowcu :/

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#803.04.2008, 10:22

filmowiec juz tak ma, zawsze pojawia sie w tematach, w ktorych mozna porozwodzic sie nad czyims tylkiem ;)

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#903.04.2008, 10:31

też chce tak!! jak sie tam mozna dostac?

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#1003.04.2008, 10:33

Mazio, podrzuc lepiej kika zdjec z twoich wycieczek na [email protected] przed weekendem!

robakator
617
#1103.04.2008, 10:33

£aaaaaaa, ile snieguuuuuuuuuu !!!!!!!

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1203.04.2008, 10:37

Ania dziś napisze nową notkę na bloga i mam nadzieję, że zamieścicie ją jak ostatnie na szkocji.net w dziale veni.vidi.vici radnorze. Będzie wraz ze zdjęciami.iEwelka - cóż - dokładny opis będzie później na stronie głównej ale jak pisałem to jest niedaleko miejscowości Crianlarich. Zresztą teraz w Highlandzie wszędzie powyżej 1000 metrów jest śnieg.

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#1303.04.2008, 10:41

no to coz czekam na opisik co? jak? gdzie? juz teraz wiem gdzie bedzie moja nastepna podróż :P

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#1403.04.2008, 11:13

i znow mnie nie zabral ze soba bastard jeden !!! a tyle mi obiecywal ... w dupe se wsadz te Livingstone teraz i przykryj to wszystko swoja beznadziejna poezja :P

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1503.04.2008, 11:17

po pierwsze Livingston. Po drugie wczoraj była moja okrągła trzecia rocznica. Chciałem być sam z górami i Anią. Po trzecie sam wiesz, że moja "poezja" nie zawsze jest beznadziejna. Jeszcze jedna fotkaimg522/9637/widokmediumaw3.jpg

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#1603.04.2008, 11:19

no tak, to wiele tlumaczy, zwlaszcza ta twoja trzecia rocznica :P od tylu tez lat zapewne sie onanizujesz :PPPP :)))

Kristoteles
5 981
Kristoteles 5 981
#1703.04.2008, 14:37

Phgyton jJako wybitny milosnik Onana zna to z autopsji;)A która u Ciebie rocznica Wonsz?;)

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1803.04.2008, 19:14

Phytonie - w sobotę (w zależności od pogody) jedziemy w góry. Tym razem na Ben Lawersa, niedaleko Callander. Jeśli chcesz to się odezwij jutro i jakoś ustalimy jak to można zrobić. Pzdr.

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1904.04.2008, 19:53

radnorze - mam pytanie. Wysłałem wczoraj rano maila do Ani z nową notką do veni.vidi.vici. Niestety nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Ponieważ niczego nie zamieszczaliśmy od grudnia nie wiem czy przypadkiem nie przestała się tym zajmować albo czy gdzieś nie wyjechała. Wiesz może jak wygląda ten temat?

Mariusz
97
Mariusz 97
#2004.04.2008, 21:13

Mazio, chłopie ja jestem o rzut czapeczką od tej góry, byłem na niej 2 x , może i trzeci dla kondycji wejdę . Więcej ? zadryndaj 07857745171.  Pozdrwiam

Profil nieaktywny
marusia
#2104.04.2008, 21:16

uwaga! slum wlazł

cyna
63
cyna 63
#2204.04.2008, 21:25

dachu moze i tak ale przeta ten dach ma tylko 1343 m n.p.m (o ile to Nevis) wiec to raczej pagorki... ale fotki fajowe no i snieg :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis