Ania dziś napisze nową notkę na bloga i mam nadzieję, że zamieścicie ją jak ostatnie na szkocji.net w dziale veni.vidi.vici radnorze. Będzie wraz ze zdjęciami.iEwelka - cóż - dokładny opis będzie później na stronie głównej ale jak pisałem to jest niedaleko miejscowości Crianlarich. Zresztą teraz w Highlandzie wszędzie powyżej 1000 metrów jest śnieg.
radnorze - mam pytanie. Wysłałem wczoraj rano maila do Ani z nową notką do veni.vidi.vici. Niestety nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Ponieważ niczego nie zamieszczaliśmy od grudnia nie wiem czy przypadkiem nie przestała się tym zajmować albo czy gdzieś nie wyjechała. Wiesz może jak wygląda ten temat?
wy sobie wracajcie

w końcu funt słabo stoi... :/
a ja się dalej poszwendam po dachach
z dzisiejszej wyprawy (notka wkrótce)