Siemka. Mam taki problem... Zamowilem bilety lotnicze przez neta w wizz air. Wszystko elegancko powypelnialem. I jak doszedlem do strony z potwierdzeniem, wyswietlil mi sie numer potwierdzenie i wszystkie dane, tylko ze przy statusie rezerwacji wyswietla sie informacja NIEROSTRZYGNIETE... Z konta nie pobralo pieniedzy... Czy ktos sie spotkal z takim problemem..?? Prosze o pomoc i zgory dzieks:) Pozdro
Siemka.
Mam taki problem...
Zamowilem bilety lotnicze przez neta w wizz air. Wszystko elegancko powypelnialem. I jak doszedlem do strony z potwierdzeniem, wyswietlil mi sie numer potwierdzenie i wszystkie dane, tylko ze przy statusie rezerwacji wyswietla sie informacja NIEROSTRZYGNIETE...
Z konta nie pobralo pieniedzy...
Czy ktos sie spotkal z takim problemem..??
Prosze o pomoc i zgory dzieks:)
Pozdro