Zostało nam dane narzędzie, które stosowane systematycznie, powoduje dosłowny kwantowy skok naszej świadomości. W chwili, gdy budzimy się z letargu, w którym zbyt długo trwaliśmy, sen o oddzieleniu i zapomnieniu o naszej boskiej tożsamości się kończy. Cały iluzoryczny świat, cały hologram, w którym żyliśmy do tej pory, rozpada się i znika. Wreszcie przestajemy być niewolnikami ego i zaczynamy prawdziwie żyć! Zaczynamy czuć, jak każda komórka naszego ciała wypełniona zostaje Światłem Miłości i wibruje w nowej boskiej częstotliwościno to dla Dyplomatołów z Funcionych Polakopochodnych,eh, i wypociłem Wam.nie komentujcie mojego profilu a to bo mam Bloog i będzie dostępny jak by co? Tylko nie dajta plamy http://ryszardklim.bloog.pl i będzie demokratycznie, Ok?
MissKillFornia ja mam tak duży respekt przed % ze świństwa nie tykam już ho, ho, ho, hop, hop, 8-my roczek hi,hi,hi i mi teraz śmieszno z samego siebie oczywiście . A Ty walcz aż przyjdzie Twuj czas tylko nie przeżuć się na mleko jak ja. Mam mleko pod dziobem i nie zawiruje muj świat i nie będzie kaca!!!!! hey,hey......
mordno ty nasza, forumowa, kochana. jestes najwieksza radoscia tej jakze popieprzonej spolecznosci. z okazji dnia codziennego zyj sto lat!