Do góry

hej wiedzacy! ....jak...

Temat zamknięty
Piotrek
703
Piotrek 703
22.03.2006, 16:02

jak mozna zalatwic sobie mieszkanko przez neta jeszcze? warto szukac i dzwonic do ludzi i sie jakos umaiwac i rezerwowac? bo nie wiem czy wogole jest sens czy mnie nie oleja i powiedza "bye"... sadze ze jednak warto cos znalezc na necie i sie kontaktowac... tyle ze na maile tylko agencje odpisuja;)

radosław
58
#122.03.2006, 16:29

własnie mi jecna odpisała że jak chce wynająć a dopiero przyjeżdżam do
UK to musze niestety zapłacić za 6 miechów z góry plus depozyt - no
rewelacja

Piotrek
703
Piotrek 703
#222.03.2006, 16:35

no wlasnie, albo mnie pytaja na ile mam vise bo polska to przeciez na kole podbiegunowym za rosja lezy ! ;)

Grohl
250
Grohl 250
#322.03.2006, 19:56

własnie mi jecna odpisała że jak chce wynająć a dopiero przyjeżdżam do UK to musze niestety zapłacić za 6 miechów z góry plus depozyt - no rewelacja
a Ty bys wynajal czlowiekowi z maila, nie wiedzac, kto to, czy ma jakies dochody i czy nie zamieni lokum w ruine?
bez potwierdzenia faktu zatrudnienia i dochodow + referencji + kaucji o wynajeciu czegokolwiek u tubylcow, i to na odleglosc, zapomnij!
u rodaka cos wynajmiesz jak masz na kaucje, ale . . . roznie mozna trafic ;-D

Grohl
250
Grohl 250
#422.03.2006, 19:58

zapomnialbym - I m-c platny z gory i umowa na minimum 3 m-ce, a najczesciej na 6

radosław
58
#523.03.2006, 11:12

fakt stawiając się po tej drugiej stronie to pewnie też bym chciał za 6
miechów z góry czyli jak to na zachodzie nie masz pracy jesteś leszcz,
masz prace możesz wiele
trza dać na wsztrzymanie z agencjami i lukać na początek coś od
swojaków albo jakichś prywaciarzy tylko przez net prywaciarzy raczej
chyba sie nie namierzy-jeszcze sie nie spotkałem

Electro
3 477
Electro 3 477
#623.03.2006, 11:24

hmm co to znaczy "roznie mozna trafic" ? moze poradzice czego unikac wynajmujac mieszkanie ?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis