Do góry

Mam mieszkanko:)))))hausingowe,ale moje!!!!!!!

Temat zamknięty
katz12
1 155
katz12 1 155
01.04.2008, 22:48

Czekalam z chlopakiem na nie kolo 4 m-cy,oplacalo sie .3pokojowe,wysokie na 3 metry,w kondycjii nie najgorszej.Jest to mieszkanko z hausingu.Polecam wszystkim,sa to mieszkania w lepszym stanie niz te z cansilu.
Ja za 3 tyg.bede sie wprowadzala.

Magda
60
Magda 60
#3102.04.2008, 18:48

swatch z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze uwazasz moje spoldzielcze mieszkanie za stara ruine w jakiejs strasznej dzielnicy...Musze wyprowadzic Cie z bledu - mieszkanie dostalismy zupelnie nowe, nikt przed nami nawet w nim nie mieszkal, w nowiutkim budynku w milej dzielnicy. Takze, naprawde nie widze sensu w takiej sytuacji brac kredyt i zyc ze swiadomoscia jego splaty i stresem przez kolejne 25 lat. Placimy za nie polowe tego co musielismy placic wczesniej wynajmujac mieszkanie od prywatnego landlorda a zaoszczedzone w ten sposob pieniadze wole wydac na wycieczki zamiast dac zarobic bankowi :)

katz12
1 155
katz12 1 155
#3202.04.2008, 20:47

Tak wiec ,dzieki ludzie za cieszenie sie ze mna.No coz ja nie naleze do tych co sie boja pisac.Mieszkanko jest i mam zamiar kozystac z zycia.Tak jak niektorzy pisza,nie bede mogla wykupic go,ale za to bede za niego z taxem placila 300 funcikow,gdzie przez prawie dwa lata place po 523 za pokoj stolowy i kuchnie z lozkiem(cena z taxem na showlands).Wiec roznica jest wielka,zaoszczedze ,a za reszte powariuje:)))

katz12
1 155
katz12 1 155
#3302.04.2008, 20:49

do werka891 jak masz ochote wejdz na gg,w profilu i nie ma najmniejszych problemow,co wiem to ci doradze:)))

Pan Kazio
2 204
Pan Kazio 2 204
#3402.04.2008, 20:52

Placimy za nie polowe tego co musielismy placic wczesniej wynajmujac mieszkanie od prywatnego landlorda a zaoszczedzone w ten sposob pieniadze wole wydac na wycieczki zamiast dac zarobic bankowi :)...... i wszytsko w temacie!

katz12
1 155
katz12 1 155
#3502.04.2008, 21:30

dokladnie:)!!!!!!!!!!!

iwona
11
iwona 11
#3603.04.2008, 06:58

dzięki katz12 chetnie skorzystam może dzis o 18.00 jak ci pasuje pozdrawiam

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#3704.04.2008, 13:14

zibi popieram twoja opinie na temat wypowiedzi monikaa27... ale pojechales :)))

katz12
1 155
katz12 1 155
#3804.04.2008, 21:23

no remoncik w toku,bedzie pastelowo:))))

izulino
155
izulino 155
#3905.04.2008, 15:49

Katz 12 , gratulacje! A gdzie to mieszkanko?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4005.04.2008, 19:19

jesli ktos mieszkal w pl to powinien wiedziec co to za radosc jesli sie ma gdzie mieszkac ( czy to wlasnosciowe czy spoldzielcze ...  wsjo rawno, liczy sie dach nad glowa  ) - gratulacje  katz12ps. badzmy bardziej elastyczni :)

katz12
1 155
katz12 1 155
#4106.04.2008, 09:41

dzieki wielkie:)))remoncik postepuje-ale teraz musze je umeblowac:)

xlady
2 676
xlady 2 676
#4207.04.2008, 11:47

Gatulację katz 12 , tez mam od kilku tygodni mieszkanko. Remont pochłania sporo czasu i pieniędzy ale fajna zabawa przy tym jest.

katz12
1 155
katz12 1 155
#4307.04.2008, 14:22

X-LADY zgadzam sie kaski idzie sporo,ale ja niestety nie moge nic robic w mieszkaniu,bo pracuje kolega mi remontuje.A ja zalatwiam wszystkie formalnosci.Ale mam juz prawie wszystko kypione z mebli:))A Ty?

xlady
2 676
xlady 2 676
#4407.04.2008, 14:28

Manie dopadła choroba to był zastój ale juz ruszam do dzieła, jeszcze korytaz do pomalowania i łazienka do zrobienia. Ja poszalałam z kolorami :d

katz12
1 155
katz12 1 155
#4507.04.2008, 20:05

haha,ja tez mam kazdy inny pokoj i pomieszczenie

katz12
1 155
katz12 1 155
#4610.04.2008, 20:49

no i powolutku dochodzi malowanie do konca,ale bedzie ladnie:)

elastyczny.jozef
5 797
#4710.04.2008, 20:53

Fpisójmy miasta pogronrzone w rzałobie!

katz12
1 155
katz12 1 155
#4811.04.2008, 08:18

---------------------------------------------

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#4913.04.2008, 14:09

sprawdziłem. Zaiste ma, zaiste ladne, zaiste stan nienajgorszy i zaiste w ogóle fajnie :P

Profil nieaktywny
zuza17
#5013.04.2008, 19:09

czesc katz12 gratuluje zycze milego remontu mam prosbe czy moglabys mi podac jakies  namiary na ta spodzielne bo z councilu sie nie doczekam pozdrawiam

katz12
1 155
katz12 1 155
#5114.04.2008, 07:57

orys zaiste sie cieszysz,ze bedzie duza parapetowa:)))

poli
3 676
poli 3 676
#5214.04.2008, 11:26

eee - ale o ile sie niemyle to to mieszkanie nienalezy do ciebie - i jeszcze dlugo niebedzie - dopiero po chyba 10 latach nabedziesz parwa wykuupy - a do tego zcasu wszystko sie moze zdarzyc - do tego brytyjski parlament ma plan na  zniesienei prawa do wykup mieszkan councilowskich/housingow

poli
3 676
poli 3 676
#5314.04.2008, 11:34

Troche jeszcze tutaj: http://www.direct.gov.uk/en/HomeAnd... dodam - ze Private Housing Assoctations niekoniecznie obowiazuje powyzsze parwo - 'Right to Buy'

marski
117
marski 117
#5414.04.2008, 12:04

Myślałam że w gadaniu o zrzędliwej i złośliwej naturze Polaków jest wiele przesady, ale widzę, że to prawda. Dlaczego nie potraficie zrozumieć czyjejś radości, tylko od razu miliony "ale"? Czy to zazdrość przez Was przemawia?

poli
3 676
poli 3 676
#5514.04.2008, 12:09

Nie wiem jak sprostowywanie nierzetelnych informacji ma sie do zlosliwosci i zrzedliwosci? To poprostu zupelnie neutralne dzialanie majace oszczedzic komus niepotrzebnegoz zachodu.Jesli ktos tak odbiera to jedynie jego wina w tym ze jest niedoinformowany - sprostowywujacy nie ma tutyaj zadnych wrogich zamiarow - to zupelnie neutralny akt.Z jednej strony ktos moze nie byc juz tak radosny ze dostal mieszkanie z Housingu - z drugiej moze wlasnie zaoszczedzil niepotrzebnych rozczarowan kiedy dowiedzial by sie o tym po zainwestowaniu 20k w remont mieszkania ktore wlasnie Housing zdecydowal sie mu zabrac z jakichkolwiek powodow?

marski
117
marski 117
#5614.04.2008, 12:17

Bo kiedy mam powody do radości, nie potrzebuję sprostowywań, ktoś po prostu chce podzielić się swoją radością, a tu od razu kubły zimnej wody na łeb. Wg mnie to jest złośliwość.

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#5714.04.2008, 12:28

poli: a ty jak na wakacje pojedziesz, i siedzisz na basenie albo na plaży i chcesz iśc po coś do pokoju, to mówisz "idę do swojego pokoju" czy "idę do pokoju który wynajmuję a jest własnością sieci hoteli X"?Buce jesteście i tyle. Mają mieszkanie, nawet jak go nie wykupią to nikt go z niego nie wywali - czego chcieć więcej?

bambuszek1000
12
#5814.04.2008, 14:46

Gratualcje :)Ja czekam na mieszkanie już 1,5 roku i chyba sie nie doczekam jak macie jakies namiary co i jak to... Buziaki i jescze raz grtuluje.  A tak na marginesie zabawne jest to że my polacy mamy w sobie taką zaściankową zazdrość...

Ja ;)
953
Ja ;) 953
#5914.04.2008, 14:48

banbuszku, cierpliwosci na pewno sie doczekasz, poltora roku nie moze pujsc na marne :)powodzenia

Ja ;)
953
Ja ;) 953
#6014.04.2008, 14:52

haha, dobre orysa ci co maja mieszkania kupione przy pomocy morgage, mowic np: ide do mojego domu ktory tak naprawde jeszcze przez 25 lat jest wlasnoscia banku X

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis