Do góry

Sprzatanie przed blokiem

Temat zamknięty
SolAngelica
1 527
SolAngelica 1 527
03.04.2008, 18:16

Gdzie moge zadzwonic by ekipa uprzatnela papiery i inne droiazgi oraz niedawno skoszona trawe i zeschle liscie?? Oczywioscie chodzi mi o darmowe sprzatanie.

(P)aska
113
(P)aska 113
#103.04.2008, 21:33

Council albo factors

Pan Kazio
2 204
Pan Kazio 2 204
#203.04.2008, 21:34

na muirhouse i tak nie przyjada........

... zapomniałem...
789
#303.04.2008, 21:38

Weź się sama do roboty i zaświeć szkotom w kaprawe ślipia dobrym przykładem.

monia
96
monia 96
#403.04.2008, 22:11

manolka albo council,albo ha.tam kieruj pytania.ja mialam ten sam problem.dopiero kilka dni temu,posprzatano liscie i trawe,ktora scieto,jakies 10 dni temu.nie wiem dlaczego nie zrobili tego od razu?

SolAngelica
1 527
SolAngelica 1 527
#503.04.2008, 22:46

Hahahehe - sprzatac nie zamierzam, bo nie po to place council a w dodatku jestem w zaawansowanej ciazy, Jak chcesz mozesz mi posprzatac w ramach pomocy rodakom.

... zapomniałem...
789
#604.04.2008, 12:06

Ten kraj nie był sprzątany od zakończenia II wojny światowej a ty chcesz, żeby ci pod blokiem ktoś dzisiaj posprzątał? Wolne żarty! Sprzątaniem nikt się tutaj nie przejmuje. Kansil taks płacisz zaś po to, aby inni nie musieli go płacić. Widać jesteś tutaj od niedawna i jeszcze nie kumasz czaczy.

SolAngelica
1 527
SolAngelica 1 527
#704.04.2008, 17:51

Hahahehe - pewnie place council tax za Ciebie ..... btw, nie jestem tu od niedawna, pewnie dluzwj niz Ty nawet, tylko jako uczciwy zlowiek pracuje, place podatki wiec i uwazam ze mam prawo wymagac.

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#804.04.2008, 17:54
Hahahehe
Wpisów: 725
Dziś - 12:06
Tenkraj nie był sprzątany od zakończenia II wojny światowej a ty chcesz,żeby ci pod blokiem ktoś dzisiaj posprzątał? Wolne żarty! Sprzątaniemnikt się tutaj nie przejmuje. Kansil taks płacisz zaś po to, aby inninie musieli go płacić. Widać jesteś tutaj od niedawna i jeszcze niekumasz czaczy.
Zgłoś do moderacji
manolka
Wpisów: 393
Dziś - 17:51
Hahahehe - pewnie place council tax za Ciebie ..... btw,nie jestem tu od niedawna, pewnie dluzwj niz Ty nawet, tylko jakouczciwy zlowiek pracuje, place podatki wiec i uwazam ze mam prawowymagac.
Zgłoś do moderacji

moze tez byc opcja, ze za mnie...bo ja nie place :D

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis