Do góry

Wielki powrót VW Golfa GTD

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Użytkownik
02.04.2009, 18:11

Wielki powrót VW Golfa GTD

Swego czasu jeździłem Golfem MK II GTD i jak na diesla był bardzo szybkim autem owych czasach teraz jak usłyszałem o Nowym Golfie GTD 170KM nie mogłem tego nwesa pozostawić bez echa ;))))

zapraszam do lektory

http://moto.wp.pl/kat,123,title,Spo...

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#102.04.2009, 18:26

*lektury greg.......

btw, golf jest chyba najnudniejszym, zaraz po pasacie autem w historii motoryzacji, sen volkswagena sie spelnil, zrobili prawdziwa marke dla ludu.

po co sie pakowac w nudengo golfa jak mozna troch e dolozyc i kupic bmw 320d lub nawet nowe 330d z serii energy efficent i miec 265 koni pod mach przy spalaniu 60mpg?????

nowe corrado vw, wyszlo troche do dupy, brakuje mu tego czegos, wyglada zbyt "lekko", taki przygnieciny golf...

co mnie sie podobalo, to nowe auto kia soul, w wersjach fancy czyli czarny z grafikami i czerwonym wnetrzem, wyglada fajnie jako nowy trend city carow obok nissa qashquai...

Profil nieaktywny
Użytkownik
#202.04.2009, 19:18

św racja letury , literówka

ja bym nie powiedział że Golf GTD jest nudny http://moto.wp.pl/gid,10990980,img,...

Profil nieaktywny
Użytkownik
#302.04.2009, 19:20

Nowe Corrado???? nie widziałem ale sirocco tak typowe imaż VW-eja czego się spodziewać???

bladteth
1 620
bladteth 1 620
#402.04.2009, 20:12

Bus, zawsze można trochę dołożyć i kupić coś lepszego.

PISTOLPETE
541
#503.04.2009, 21:27

Boring.
VW wypuscil na rynek samochod ktory wyglada prawie tak samo jak jego"tato" i niewiele sie rozni od swojego "dziadka".Nuuuda.
Nie jest to zle auto ale napewno nudne.

Profil nieaktywny
Użytkownik
#603.04.2009, 22:14

Jestem ciekaw jak to jeździ 170 KM dieslel w Golfie !!!!

teraz mam 136 KM w HDI i to w kombi i z automatem i to przyspiesza jak szalone !!!

jestem ciekaw patrząc z tej strony na Golfa GTD czy będzie "nudne"????

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#703.04.2009, 22:28

od VW wolałabym:

Profil nieaktywny
Użytkownik
#803.04.2009, 22:53

co to? focus?

Profil nieaktywny
Użytkownik
#903.04.2009, 23:03

ja bym nie porównywał Gofa GTD z Focusem RS mimo że nadwozia są w tej samej klasie to przeznaczenie obu aut zupełne inne RS to Sport a GTD to Cruiser To tak jakbys chciał porównać Kawasaki Ninja z Harleye davidsonem , zupełna inna bajka .

mrLogin
42
mrLogin 42
#1003.04.2009, 23:10

do mnie jakos diesel nie przemawia, naped na tyl, do tego conajmniej 200 km pod maska i wtedy auto nadaje sie do jazdy :)

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#1103.04.2009, 23:17

Nie porównuję, piszę co bym wolała! Cel i tak mam inny.

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#1203.04.2009, 23:19

No Lukasz ale widzisz napęd na tył nadaje się do jazdy niestety nie w każdych warunkach. Też lubię napęd na tył, tylko że średnio się zachowuje w warunkach "niekontrolowanych".

mrLogin
42
mrLogin 42
#1303.04.2009, 23:25

i wlasnie to w tym napedzie jest najpiekniejsze... :)

Szczeniak_i.
2 001
Szczeniak_i. 2 001
#1403.04.2009, 23:32

i tak i nie

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis