Do góry

Wzmozone kontrole samochodow na polskich blachach

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Ash.
20.08.2009, 16:21

Mam gosci, typowych turystow na dwa tygodnie. Przyjechali swoim samochodem.
Zostali dwa razy zatrzymani do kontroli - rutynowo - zadnego wykroczenie nie popelnili.
Ponadto kolega zauwazyl, ze trzy razy jechala za nimi policja i wyraznie ich kontrolowala - tzn policjant - pasazer cos stukal na laptopie a potem ich wyprzedzali.

Moze ta informacja sie komus przyda.

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#120.08.2009, 18:31

znowu?

Profil nieaktywny
randa997
#220.08.2009, 19:20

zapewne gral sobie w jakoms gre na laptopie ,,,,

PISTOLPETE
541
#320.08.2009, 22:34

A moze policjantom samochod sie spodobal.To i zatrzymali coby sobie poogladac ;)

Profil nieaktywny
Ash.
#424.08.2009, 11:11

moze. W kazdym badz razie znajomki juz po urlopie szczesliwie do Polski zajechal.

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#524.08.2009, 12:01

Nic dziwnego. Jakiś czas temu dostali dużo pieniążków na modernizacje systemu rejestrowania przekraczających przejścia drogowe z UK samochodów nie będących na brytyjskich numerach . Wynika to z nagminnego naciągania przepisów ( przez obywateli nowych krajów unii a w szczególności Polaków) mówiących o tym ,że pojazd na obcych numerach nie może przebywać na terenie UK więcej niż 6 miesięcy bez przerwy. A że polak potrafi to chyba nie trudno znaleźć przykłady nawet na samym emito forum.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis