Do góry

Ale mi sie dzis nie chce pracowac...

Temat zamknięty
narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
25.08.2005, 16:03

..az o tym napisze tutaj.. cale biuro sie dzis snuje tak zreszta..


jeszcze 1,5 godziny...


;)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#125.08.2005, 16:34

mi tez sie nie chcialo, dlatego sie caly dzien obijalam, ale nikomu nie mowcie bo to tajemnica! I zostalo jeszcze dziesiec minut!!! Jutro piateczek hurahhhh!!!!!!

Edith
136
Edith 136
#225.08.2005, 17:49

a ja dzis mam wolen wiec zrobilam zakupy odpoczelam sobie i jestem gotowa jutro stanac do boju z obowiazkami ......ha ha

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#325.08.2005, 19:37

juz na szczescie w domu...:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis