Do góry

Badania sanitarne

Temat zamknięty
suripere
69
19.10.2005, 16:14

W połowie listopada wyjeżdżam do Szkocji i chciabym znalezc prace w
gastronomii. Czy-wracajac do tematu- na wyspach potrzebna jest
ksiazeczka sanitarno-epidemiologiczna z Polski czy tam takowa sie
wyrabia, czy moze wogole jest niepotrzebna?

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#119.10.2005, 18:49

W ogole ci niepotrzebna, a nawet jakby byla ta ta z polski to i tak bys nic nie zdzialal.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis