Do góry

bank holiday

Temat zamknięty
monikazpolska
29
03.06.2006, 11:55

w poniedzialek 31 byl bank holiday . czy wszyscy dostali podwojnie ???mi powiedzieli ze za krotko pracuje i dostalam normalna pensje . czy to normalne co powinnam zrobic???

Jaca
714
Jaca 714
#103.06.2006, 12:04

nie to nie jest normalne,ale takie jest zycie! pamietam te czasy....

Profil nieaktywny
ivan
#203.06.2006, 13:44

mi nie zaplacili ale tez zadzwonilem i poinformowalem ze nie przyjde do pracy :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis