w poniedzialek 31 byl bank holiday . czy wszyscy dostali podwojnie ???mi powiedzieli ze za krotko pracuje i dostalam normalna pensje . czy to normalne co powinnam zrobic???
nie to nie jest normalne,ale takie jest zycie! pamietam te czasy....
mi nie zaplacili ale tez zadzwonilem i poinformowalem ze nie przyjde do pracy :)
w poniedzialek 31 byl bank holiday . czy wszyscy dostali podwojnie ???mi powiedzieli ze za krotko pracuje i dostalam normalna pensje . czy to normalne co powinnam zrobic???