Do góry

CV - mobile

Temat zamknięty
sun_ray
672
sun_ray 672
24.05.2006, 02:50

jeszcze jestem w pl, napisalam juz cv i zastanawiam sie jak drukowac, czy podac narazie polski nr tel, poki nie kupie sobie karty na miejscu, czy lepiej zostawic puste pole i wypelnic recznie na miejscu. jak myslicie?

Tomasz, Adam, Tytus
636
#124.05.2006, 03:08

Wez Ty sie lepiej pochlastaj czerstwa pietka, bo z tego nic... :P

sun_ray
672
sun_ray 672
#224.05.2006, 11:27

aa juz wymazalam to co chcialam napisac, bede mila z racji tego, iz poznalismy sie w innym poscie...ale i tak...brak mi slow....

W imię Ojca i Syna i Ducha Św.
482
#324.05.2006, 12:54

hehehehe Gredzik wymiata Sun_ray prosta sprawa nie podniecaj sie tym ze bedziesz mial podanie wydrukowane i bedziesz witany z otwartymi ramionami. Norma sa podania, ktore otrzymujesz od potencjalnego pracodawcy i jak swiat dlugi i szeroki nie spotkalem jak narazie osoby, ktora chodzila z wlasnymi kopiami CV.

sun_ray
672
sun_ray 672
#424.05.2006, 18:38

toc daj zyyyyc...

wiadro
130
wiadro 130
#524.05.2006, 18:43

a ja tam kiedys chodzilem i dzieki temu cos tam dlubie!:)

szkockie.info
53
#624.05.2006, 21:10

no wiesz jak masz swoje Cv co znaczy ze jestes bardziej obrotny i co za tym idzie masz plus ;)
No ale polskiego nueru tel. to raczej nie podawaj hehe ..

Profil nieaktywny
MAJA5
#726.05.2006, 12:41

a ja podałam polski nr. tel i zadzwonili i to nie raz.
wydaje mi sie ze warto podać datę przyjazdu

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis