hehehehe Gredzik wymiata Sun_ray prosta sprawa nie podniecaj sie tym ze bedziesz mial podanie wydrukowane i bedziesz witany z otwartymi ramionami. Norma sa podania, ktore otrzymujesz od potencjalnego pracodawcy i jak swiat dlugi i szeroki nie spotkalem jak narazie osoby, ktora chodzila z wlasnymi kopiami CV.
jeszcze jestem w pl, napisalam juz cv i zastanawiam sie jak drukowac, czy podac narazie polski nr tel, poki nie kupie sobie karty na miejscu, czy lepiej zostawic puste pole i wypelnic recznie na miejscu. jak myslicie?