Do góry

Czy jest zapotrzebowanie?

Temat zamknięty
gdb
100
gdb 100
12.06.2006, 22:16

Witam forum ponownie
Pytanie nr 2 - skoro jest zapotrzebowanie na grafików ale małe tudzież żadne, to może w Szkocji potrzebują mgr filozofii:)? Jeżeli ktokolwiek wypowie się w tej niebanalnej sprawie, z góry dziękuję.

poli
3 676
poli 3 676
#112.06.2006, 22:30

szczeze mowiac watpie ;]

poli
3 676
poli 3 676
#212.06.2006, 22:31

domena magistrow filozofii jest kontemplacja stanu bezrobocia ;]

Electro
3 477
Electro 3 477
#312.06.2006, 22:32

cos na tej kanwie :F

gdb
100
gdb 100
#412.06.2006, 22:52

he!racja z tą kontemplacją, ale chwileczkę - za tę kontemplację nikt w Szkocji nie chce płacić? Przecież mogę być najlepszym kontemplatorem... ok, dzięki poli, dzięki Electro. Muszę się jeszcze zastanowić, pozdr

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#513.06.2006, 01:24

Przeciez filozof - kontemplator powinien byc ponad pieniadze :)

gdb
100
gdb 100
#613.06.2006, 08:37

pieniądze, pieniądze, pieniądze...Kiedyś to filozof mógł żyć bez pieniędzy - dzisiaj też może - ale w XXI wieku filozofia musi zmienić swoje oblicze i zerwać z obrazem człowieka, któremu wiele rzeczy jest w gruncie rzeczy obojętne. Dzisiaj jest najlepszy czas na udowodnienie, że nie będzie byle burak pluł nam* w twarz lub piastował urząd premiera. Czas z tym skończyć! Ja w każdym razie będę próbował:)*mam tu na myśli nie tylko filozofów, ale wszystkich co bystrzejszych osobników rodzaju ludzkiego:) pozdr

gdb
100
gdb 100
#713.06.2006, 08:44

aaaa tak w ogóle to uważam, że każda szanująca się firma, instytucja powinna mieć w swojej kadrze osobę, która podnosi morale:) Janas sam jest "filozofem" ale nie słuchał innych i proszę!!!!! Jutro musimy zrobić coś prawie niemożliwego - jak to mówią rosjanie - nadzieja umiera ostatnia - Janas podzieli jej los w środę! obym się mylił:)

Słonio
544
Słonio 544
#813.06.2006, 14:48

Jest zapotrzebowanie. Szukaj ofert po slowach kluczowych: Kitchen Porter, Cleaner i takie tam.

gdb
100
gdb 100
#913.06.2006, 15:29

:) a czy mogę zasiąść do loży szyderców? przecież tam też chyba pijecie kawę itp. ktoś musi to później umyć:)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1013.06.2006, 15:34

Hej gdbg w lozy na razie nie ma wolnych etatow, ale mozesz sprobowac tutaj :PPP

gdb
100
gdb 100
#1113.06.2006, 15:55

gdbg być zadowolony z propozycji tz... gdzie?:) pozdr ZielonąKitkę i wszystkich etatowców w Szkocji jak i w szacownej "Loży" być może dołączę do Was we wrześniu. W każdym razie dziękuję za dobre rady:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis