pieniądze, pieniądze, pieniądze...Kiedyś to filozof mógł żyć bez pieniędzy - dzisiaj też może - ale w XXI wieku filozofia musi zmienić swoje oblicze i zerwać z obrazem człowieka, któremu wiele rzeczy jest w gruncie rzeczy obojętne. Dzisiaj jest najlepszy czas na udowodnienie, że nie będzie byle burak pluł nam* w twarz lub piastował urząd premiera. Czas z tym skończyć! Ja w każdym razie będę próbował:)*mam tu na myśli nie tylko filozofów, ale wszystkich co bystrzejszych osobników rodzaju ludzkiego:) pozdr
aaaa tak w ogóle to uważam, że każda szanująca się firma, instytucja powinna mieć w swojej kadrze osobę, która podnosi morale:) Janas sam jest "filozofem" ale nie słuchał innych i proszę!!!!! Jutro musimy zrobić coś prawie niemożliwego - jak to mówią rosjanie - nadzieja umiera ostatnia - Janas podzieli jej los w środę! obym się mylił:)
Witam forum ponownie
Pytanie nr 2 - skoro jest zapotrzebowanie na grafików ale małe tudzież żadne, to może w Szkocji potrzebują mgr filozofii:)? Jeżeli ktokolwiek wypowie się w tej niebanalnej sprawie, z góry dziękuję.