UWAGA WSZYSCY!! Nie płaćcie mu żadnych pieniędzy !!!!! Jestesmy w Anglii z mężem od stycznia dzięki rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie ,którą rzeczywiście zorganizował pan Bedka... ale.. na rozmowie z pracodawcą zostaliśmy oboje przyjęci do pracy , dostaliśmy namiary ,dokumenty od pracodawcy i termin kiedy mamy się zjawić w UK. Na tym pan Bedka powinien poprzestać jednak wtedy kazał nam zapłacić kaucję 1000 zł i jeszcze wiele innych rzeczy..wymyślił jakąś umowę i wogóle straszny kretacz. Zadzwoniliśmy bezpośrednio do naszego pracodawcy i ich przedstawiciela firmy Benecare i okazało się że mamy nie płacić żadnych pieniędzy .Polecieliśmy do Anglii ,mamy pracę , a pana Bedkę należy po prostu olać!!!!!!!nic mu nie płaćcie i tak nie zwróci pieniędzy pomimo zapisu w "umowie" . Wiem bo koleżanka zapłaciła i przepadło
MAM JECHAĆ I MAM WATPLIWOŚCI.TRZEBA ZAPŁACIC I NIE WIEM CZY TO KICHA