Do góry

CZY KTOŚ WYJECHAŁ PRZEZ CEZAREGO BEDKE

Temat zamknięty
julek
2
julek 2
01.05.2006, 18:06

MAM JECHAĆ I MAM WATPLIWOŚCI.TRZEBA ZAPŁACIC I NIE WIEM CZY TO KICHA

Boguslaw
145
Boguslaw 145
#101.05.2006, 18:23

I chcesz, bysmy pojeliza Ciebie decyzje - tak ?W UK placenie zaposrednictwo jest nielegalne.. w Polsce chyba tez...wiec juz na wstpie decydujesz sie na deal z lamiacymprawo..Decyzja nalezy do Ciebie.

Paweł
49
Paweł 49
#201.05.2006, 23:30

A pokazal ci umowe z pracodaca brytzanim wyjedziesz?  Bylem na kilku spotkaniachPoszukaj na forum ...juz o tym pisalem. Wedlug mnie to sciemniacz i kretacz. Jakos nikt sie nie zglosil kto wyjechal przez niego.

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#302.05.2006, 11:26

z tego co wiem to i w polsce no o uk nawet nie wspominajac jest karalne branie pieniedzy za zalatwienie lub posrednictwo w zalatwieniu pracy. i jak by pewnie interes nie wygladal juz na pocztaku jest nie zgodny z prawem.

wojtek
1 898
wojtek 1 898
#402.05.2006, 20:29

Zobacz str. Aberdeen.

Paweł
49
Paweł 49
#502.05.2006, 21:29

daj link...bo i mnie ciekawi

Iwona
3
Iwona 3
#603.05.2006, 12:55

UWAGA WSZYSCY!! Nie płaćcie mu żadnych pieniędzy !!!!! Jestesmy w Anglii z mężem od stycznia dzięki rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie ,którą rzeczywiście zorganizował pan Bedka... ale.. na rozmowie z pracodawcą zostaliśmy oboje przyjęci do pracy , dostaliśmy namiary ,dokumenty od pracodawcy i termin kiedy mamy się zjawić w UK. Na tym pan Bedka powinien poprzestać jednak wtedy kazał nam zapłacić kaucję 1000 zł i jeszcze wiele innych rzeczy..wymyślił jakąś umowę i wogóle straszny kretacz. Zadzwoniliśmy bezpośrednio do naszego pracodawcy i ich przedstawiciela firmy Benecare i okazało się że mamy nie płacić żadnych pieniędzy .Polecieliśmy do Anglii ,mamy pracę , a pana Bedkę należy po prostu olać!!!!!!!nic mu nie płaćcie i tak nie zwróci pieniędzy pomimo zapisu w "umowie" . Wiem bo koleżanka zapłaciła i przepadło

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis