Witam.Jestem psychologiem, pracuję obecnie w szpitalu w Polsce i od przyszłego roku szykuje nam się redukcja etatów. Chciałabym w związku z tym szukać pracy w Szkocji, oczywiście w zawodzie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego jak mozna ją zdobyć. Znalazłam w internecie sporo ogłoszeń tylko nie wiem czy są one kierowane równiez do obcokrajowców. Czy trzeba zdawać jakieś dodatkowe egzaminy,jak wygląda kwestia nostryfikacji dyplomu itd.
Witam.Jestem psychologiem, pracuję obecnie w szpitalu w Polsce i od przyszłego roku szykuje nam się redukcja etatów. Chciałabym w związku z tym szukać pracy w Szkocji, oczywiście w zawodzie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego jak mozna ją zdobyć. Znalazłam w internecie sporo ogłoszeń tylko nie wiem czy są one kierowane równiez do obcokrajowców. Czy trzeba zdawać jakieś dodatkowe egzaminy,jak wygląda kwestia nostryfikacji dyplomu itd.
mój adres to : [email protected]
Pozdrawiam