Do góry

Czy psycholog ma szansę na pracę?

Temat zamknięty
kasiulek79
2
02.12.2005, 09:00

Witam.Jestem psychologiem, pracuję obecnie w szpitalu w Polsce i od przyszłego roku szykuje nam się redukcja etatów. Chciałabym w związku z tym szukać pracy w Szkocji, oczywiście w zawodzie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat tego jak mozna ją zdobyć. Znalazłam w internecie sporo ogłoszeń tylko nie wiem czy są one kierowane równiez do obcokrajowców. Czy trzeba zdawać jakieś dodatkowe egzaminy,jak wygląda kwestia nostryfikacji dyplomu itd.


mój adres to : [email protected]


Pozdrawiam

Tom
63
Tom 63
#104.12.2005, 14:01

Napewno pogoda tu bardzo depresyjna -ciagle pochmurno i pada !

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#204.12.2005, 14:06

ee tam, pierwszy deszcz od dwóch tygodni. :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis