Witam-jak ten czas leci:)jakis czas siedze na Irlandi i zamierzam zmienic lokalizacje na Szkocje co by troszke pozwiedzac:P I mam takie pytanko jak w temacie-lepiej zlapac prace w duzym miescie czy w malych miasteczkach?jak to u was wyglada-dzieki za info-pozdro:)
Witam-jak ten czas leci:)jakis czas siedze na Irlandi i zamierzam zmienic lokalizacje na Szkocje co by troszke pozwiedzac:P I mam takie pytanko jak w temacie-lepiej zlapac prace w duzym miescie czy w malych miasteczkach?jak to u was wyglada-dzieki za info-pozdro:)