no wiesz, sama w tym biurze nie siedze:) a poza tym, jestem chyba jedyna Polka wiec nie mam stycznosci z innymi Polakami. Po polskich imprezach tez nie chodze wiec wielu Polakow nie znam. Ale czasami chodze po ulicach i slysze 'to i owo' w polskim jezyku...:)dlatego mowie,ze coraz wiecej tu buractwa...
z adresu [email protected], jeśli nie masz w swoim boxie to może jeszcze raz pośle, bardzo to dla mnie ważne
laughing_man - mail poszedl na moj sluzbowy adres, a do wtorku mam off. jak wroce do pracy to sie tym zajme
Poniewaz pracuje w posrednictwie pracy, zdaza mi sie dawac ogloszenia za posrednictwem tego forum. ostatnio tez umiescilem dwa; odpowiedz byla min. taka - jest to informacja jaka ktos mi zostawil na poczcie glosowej: " sluchaj gosciu jak zostawiles ogloszenie na internecie, szkocja.net, to prosze o oddzwonienie na ten numer, jak nie umiesz to ja ci powiem, tzn. przekaze go ponownie: 01414453717, a jak zrobiles komus jaja sznyto, to bardzo ci wspolczuje i lepiej zebys wracal do kraju." Sluchalem 10 razy tej wiadomosci, zeby to oddac slowo w slowo - niezle.