Do góry

Jak nie szukac pracy

Temat zamknięty
Romek
303
Romek 303
14.04.2006, 21:24

Poniewaz pracuje w posrednictwie pracy, zdaza mi sie dawac ogloszenia za posrednictwem tego forum. ostatnio tez umiescilem dwa; odpowiedz byla min. taka - jest to informacja jaka ktos mi zostawil na poczcie glosowej: " sluchaj gosciu jak zostawiles ogloszenie na internecie, szkocja.net, to prosze o oddzwonienie na ten numer, jak nie umiesz to ja ci powiem, tzn. przekaze go ponownie: 01414453717, a jak zrobiles komus jaja sznyto, to bardzo ci wspolczuje i lepiej zebys wracal do kraju."    Sluchalem 10 razy tej wiadomosci, zeby to oddac slowo w slowo - niezle.

Profil nieaktywny
gemini
#114.04.2006, 21:27

Kiedys, nie pamietam kto z tego forum napisal, ze przyjezdza tu masa buractwa....i zaczynam sie z tym zgadzac.

Romek
303
Romek 303
#214.04.2006, 21:28

chcesz mi cos o tym powiedziec?

Profil nieaktywny
gemini
#314.04.2006, 21:29

a co tu mowic, przeciez sam wiesz. Masz dowod na voice mail:)

Romek
303
Romek 303
#414.04.2006, 21:30

a ilu takich spotykam na codzien.........

Profil nieaktywny
gemini
#514.04.2006, 21:34

ja na szczescie nie wielu:)

Romek
303
Romek 303
#614.04.2006, 21:37

zawod w profilu nie wskazuje na wzmozone kontakty z ludzmi; moj to przeciwienstwo

Profil nieaktywny
gemini
#714.04.2006, 21:41

no wiesz, sama w tym biurze nie siedze:) a poza tym, jestem chyba jedyna Polka wiec nie mam stycznosci z innymi Polakami. Po polskich imprezach tez nie chodze wiec wielu Polakow nie znam. Ale czasami chodze po ulicach i slysze 'to i owo' w polskim jezyku...:)dlatego mowie,ze coraz wiecej tu buractwa...

Romek
303
Romek 303
#814.04.2006, 21:43

ja tez staram sie trzymac z dala od "nowej polonii"- tyle, ze to prywatnie; w sferze zawodowej nie da sie tego uniknac

Profil nieaktywny
gemini
#914.04.2006, 21:48

mam przyjaciolke w USA, w Chicago i powiedzila mi ona kiedy: Polak, Polakowi za granica wilkiem. I to niestety jest prawda. Oczywiscie od kazdej reguly sa wyjatki, ale po tym, co sie dzieje z nie ktorymi ludzmi z tego forum nie mozna sadzic inaczej.

Romek
303
Romek 303
#1014.04.2006, 21:51

forum to inna historia, ludzie kryjac sie pod nickami kreuja czesto siebie samych na kogos innego, niz sa w rzeczywistosci; chociaz ta rzeczywistosc czasem mie przeraza

Profil nieaktywny
gemini
#1114.04.2006, 21:55

internet  w pewien sposob zapewnia anonimowosc, wiec nie ma sie czemu dziwic, kazdy moze tu zrobc z siebie bohatera lub wybranca losu.

Romek
303
Romek 303
#1214.04.2006, 21:59

to sa njbardziej typowe wybory; a co z szarymi myszkami, bez wlasnego zdania, ktore w necie "krzycza" najglosniej i sa gotowi/gotowe klocic sie ze wszystkimi, tylko po to, by sobie samym cos udowodnic

Profil nieaktywny
gemini
#1314.04.2006, 22:00

taaa, jak to sie mowi: krowa, kt duzo ryczy, malo mleka daje:)

Romek
303
Romek 303
#1414.04.2006, 22:06

nie smiej sie z krow, bo ja musze znalezc ludzi do pracy na farmie, przy krowach wlasnie

Profil nieaktywny
gemini
#1514.04.2006, 22:09

good luck:)

Romek
303
Romek 303
#1614.04.2006, 22:11

dzieki, na szczescie tego typu roboty, to tylko odsetek

Norbert
49
Norbert 49
#1715.04.2006, 19:45

to tylko jebane cioty przyjezdzaja do edi i mysla ze wszystko moga a tego wsiura co zostawil ci voice maila to bym mu jaja uszami wyciagnal
TEPIC BURACTWO WYRWAC CHWASTA

Profil nieaktywny
weeges
#1815.04.2006, 20:02

porponuje zeby ten knoit leppera,lub gorak(burak z gor) porobil na WHSKEY
a z taka gadana to zostanie pewnie menageram  albo PM (lub przynocznym HM):)
milej zabawy w selekcjonowaniu warzyw tzn,BURAKOW:)

Boguslaw
145
Boguslaw 145
#1915.04.2006, 20:23

Rundek Jesli do tej farmynie trzeba znac angielskiego, tochetnych bedziesz mial mnostwo

Romek
303
Romek 303
#2015.04.2006, 21:34

bosz chetnych to ja moge miec mnostwo, ale praca na farmie okazuje sie byc nie taka latwa sprawa; wymagania dla kandydatow sa naprawde wysokie.

laughing_man
393
#2115.04.2006, 22:02

witaj, rundek... jestes jeszcze na forum? posłałem ci dwa maile, jakąś godzinkę temu

laughing_man
393
#2215.04.2006, 22:03

z adresu [email protected], jeśli nie masz w swoim boxie to może jeszcze raz pośle, bardzo to dla mnie ważne

Romek
303
Romek 303
#2315.04.2006, 22:07

laughing_man - mail poszedl na moj sluzbowy adres, a do wtorku mam off. jak wroce do pracy to sie tym zajme

laughing_man
393
#2415.04.2006, 22:19

ok, wielkie dzięki, w załączniku są dwa CV, czy mógłbyś dać znać we wtorek, czy wszystko doszło?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis