Do góry

Jak to tam wyglada z praca ?

Temat zamknięty
Paweu
23
Paweu 23
08.06.2005, 20:07

Hej , moze mi ktos powiedziec czy trudno jest znalezc prace sezonowa w Edynburgu jesli sie zna angielski ?

merus
15
merus 15
#108.06.2005, 21:03

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O ILE MASZ CIERPLIWOSC I INSURANCE NUMBER!

Paweu
23
Paweu 23
#208.06.2005, 21:09

hmmm, o jakie ubezpieczenie chodzi ?

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#309.06.2005, 10:02

takie, normalne.

Piotras
858
Piotras 858
#409.06.2005, 10:26

Z praca tak jak pisalismy w ostatnich [postach wiec poszukaj na forum bo niema tygodnia zeby niebylo najswiezszego wgladu w rynek ktory i tak sie duzo niezmienia. A o insuransie tez znajdziesz na forum: co, gdzie, jak itd.

nick
53
nick 53
#511.06.2005, 15:35

bardzo trudno teraz jest : (

Profil nieaktywny
Jason_dinAlt
#611.06.2005, 15:44

z praca chujowo

marcus28
2
#711.06.2005, 16:44

Paweu, pozdrawiam :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis